איך להיות יפה לבית ספר

בית הספר גורם לצעירים וצעירות רבים לחץ בשל הצורך בשמירה על רושם, חזות מושכת, התנהגות “קולית”, להיות “מגניבים”, מעורים, חברותיים, מעורבים ושייכים. לכן, צעירים וצעירות רבים תוהים אילו טריקים יכולים לעזור להם להיות יפים.

כך בני נוער רבים משתמשים בטריקים, הרגלי טיפוח, הקפדה על מראה יפה ביישום טכניקות לטיפוח הגוף, שיטות גלואו אפ, הקפדה על הרגלי היגיינה, בושם, דאודורנט, שמירה על תזונה טובה, שתיה מרובים, איפור, ביגוד מושך, הנעלה, תכשיטים בעידון ועוד.

איך להראות יפה ומושכת בבית הספר? צילום: Pixabay Dimitris Vetsikas
איך להראות יפה ומושכת בבית הספר? צילום: Pixabay Dimitris Vetsikas

להיות יפה יותר לבית הספר

שאלות נפוצות הן איך להיות יפה לבנים או לחלופין איך להיות גבר מושך. רבים מבקשים לדעת איך להיות יפה לבית הספר. או לחלופין איך להראות טוב ומטופח בבית הספר. בנות ובנים רבים תוהים איך להיות יפה בפנים. רבים מחפשים שיטות וטיפים איך להיות מושך בלי איפור, עזרים חיצוניים, בגדים מיוחדים או שיטות תובעניות למראה יפה יותר.

לפניכם מספר טיפים, עיצות, הדרכות בסרטונים המסבירים איך להיות יפה, מטפח, מושך, או מטופח יותר. המלצות אלה נפוצות ברחבי רשת האינטרנט ואינם מפי מומחי טיפוח ויופי אלא על ידי צעירים שחושבים שיש להם עיצות טובות לתת לגבי איך להראות יפה יותר בחמש דקות או איך להיות מושך בזמן קצר בלי הרבה מאמץ. זאת על בסיס נסיונם המוצלח.

לפניכם 4 הדרכות שימושיות איך להראות טוב, מטופחת ומושכת יותר ואיך להיות יפה לבית ספר וגם איך לא להראות מכוערים – מה אסור לעשות.

עצות והדרכה איך להראות חמודה בלי מאמץ בחזרה לבית הספר

טיפים כיצד להיות מטופחת -איך להראות טוב ?

הדרכה של 10 טיפים להיות מושכת ויפה יותר

 

לא להראות מכוערים? 8 דברים שאסור לעשות כדי להיות מושכת ויפה.