מחשבון הריון לחישוב שבוע ההריון

מחשבון הריון - מחשבון לחישוב שבועות ובדיקות הריון לבדיקה מתי החל ההריון, חישוב שבוע ההריון ומועד הלידה המשוער כולל מצב העובר ופירוט בדיקות ההריון הנדרשות

מערכת האתר

עודכן בתאריך

בדיקות דםהריון ולידה
בדיקת שבוע ההריון. freestocks-org-pregnant-woman-unsplash

מחשבון שבועות ההריון ובדיקות הריון מסייע לאישה ההרה לדעת נתונים שונים וחשובים באשר ללידה הצפויה, מצבו של העובר והתפתחותו, והבדיקות הנדרשות.

מחשבון לחישוב ההריון מסייע ליולדת לא רק לדעת בערך מתי ההריון החל. הוא גם מסייע לדעת מה השבוע שהן נמצאות בו להריונן. להבין באיזה טרימסטר הן נמצאות, מועד הלידה המשוער וכן נתונים נוספים חשובים כמו יומן הריון, מצבו ההתפתחותי של העובר לפי מועד ההפריה ועוד.

מחשבון הריון לחישוב מצב העובר ושבוע הריון

המחשבון כולל גם פירוט של הבדיקות הנדרשות מהאישה ההרה. זאת לפי התפתחות ההריון וביניהן בדיקות האופייניות לטרימסטר הראשון של ההריון. למשל כמו בדיקות דם ובדיקות שתן, בדיקות סקר גנטיות, בדיקת סיסי שליה, בדיקת שקיפות עורפית או בדיקות של הטרימסטר השני של ההריון. בדיקות טרימסטר שני ביניהן אקו לב עוברי, דיקור מי שפיר, סקירת מערכות מוקדמת או מאוחרת או בדיקת העמסת סוכר. וכן בדיקות של הטרימסטר האחרון להריון. למשל תרבית GBS, מעקב גדילת העובר, מעקב הריון עודף ובדיקות נוספות. הכל בהתאם למצב התפתחות העובר, לפי הבדיקות השונות שכבר נעשו ולפי מצב האם.

לתחילת פעילות בעזרת מחשבון ההריון : https://www.maccabi4u.co.il/10618-he/Maccabi.aspx

דילוג לתוכן