12 הצעות לסדנאות למבוגרים

12 הצעות לסדנאות למבוגרים: רעיונות לנושאים לסדנאות לבוגרים במגוון תחומים: החל מקולינריה ופיסול וכלה בניהול זמן וזוגיות

שי לביא

עודכן בתאריך

פסיכולוגיה
12 הצעות לסדנאות למבוגרים. צילום: Pixabay Lubos Houska

סדנאות למבוגרים מציעות פעילות חוויותית לבני משפחה, עובדים, חברים או בני זוג. בסדנאות למבוגרים קיימים מגוון של תחומים מעניינים שניתן לבחור כסדנה. אם גם אתם מעוניינים ללמוד משהו ייחודי, לחווות משהו מעניין, ללמוד משהו חדש או להתנסות במשהו מהנה, תוכלו לעשות זאת על ידי השתתפות בסדנה למבוגרים שהינה ייעודית או סדנה כללית.

סדנאות למבוגרים, צעירים או בני גיל הזהב מציעות מבחר של אפשרויות ליצור, להנות, ללמוד ולהתחדש בחוויות והתנסויות בנושאים כמו פיסול, ציור, לימודי תחומי דעת כמו פסיכולוגיה, פילוסופיה או רפואה.

בין אם סדנאות חד פעמיות למבוגרים, בהרצאות למבוגרים, נוכל למצוא מבחר של נושאים תאורטיים ומעשיים לסדנה למבוגרים בתחומי עניין שונים בפעילות קבוצתית למבוגרים. 

פעילות קבוצתית מגבשת למבוגרים יכולה לכלול פעילות קבוצתית בתוך תחומי המשרד, המתנ"ס, פעילות למבוגרים בקבוצה בבית מגורים, . פעילות זו יכולה להיות גם בסדנאות אך גם בקורסים, השתלמויות או הרצאות למבוגרים.
 • מעוניינים להזמין הרצאות לעובדים בתחומים אלו או אחרים? צרו קשר במייל או בטלפון 050-7332500 ותקבלו מענה מהיר ואיכותי להרצאות לעובדים ולמנהלים מטובי המרצים.

 

12 הצעות לסדנאות למבוגרים

פעילויות אלה נוגעות במבחר נושאים שיכול לשמש גם למי שמעוניין לבחור נושא להרצאות לעובדים במשרד, השתלמויות, הרצאות לעובדים בזום, סדנאות העשרה לעובדים, קורסים וחוגי בית. כך נושאים אלה יכולים להוות השראה לבחירת נושאים לסדנאות מנהלים וצוותים, קורסים, הרצאות והשתלמויות לבני גיל הזהב או לקהל צעירים בסדנאות, בחוגי בית או בפני עובדים בחברה. להלן רעיונות לנושאים מעין אלה:

 1. סדנאות בנושא אומנות השיווק, מכירות ופיתוח עסקי
 2. סדנאות להתפתחות אישית, צמיחה ושינוי תך אישי
 3. סדנת ניהול זמן, שיפור ביצועים.
 4. סדנה לניהול משא ומתן
 5. סדנאות תקשורת בינאישית.
 6. סדנאות עיצוב פנים ועיצוב הבית
 7. סדנאות גינון וטיפוח נוי
 8. סדנאות פיסול, ציור, עיצוב
 9. סדנאות בנושאי מזון, תזונה, אכילה בריאה.
 10. סדנאות בנושאי הכנת אוכל, מזון בריא, הכנת אוכל טבעוני, אומנות המטבח, סגנונות בישול, סדנאות אפיה ועוד.
 11. סדנאות מוטיבציה, השראה והצלחה.
 12. סדנאות בנושאי יחסים בינאישיים, משפחה, זוגיות.

כתבות באותו עניין
דילוג לתוכן