איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים

10 הצעות איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים : רעיונות, טיפים, הצעות והדרכות איך לעשות גלואואפ לשיפור המראה, טיפוח, יופי ושינוי תוך זמן קצר

שי לביא

עודכן בתאריך

בריאות ויופיכושר וספורט
איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים בודדים. צילום: Pixabay Lisa Runnels

שיפור המראה ומהפך משמעותי ממראה רגיל או מוזנח ללוק יפה, מושך ואסתטי במיוחד יכול לארוך זמן אך כיום בעידן מהיר ומיידי, רבים מחפשים תשובות מיידיות איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים. שינוי אסתטי לעיתים קרובות מצריך השקעת זמן ומאמץ ממושכים. כך בפעילות גופנית לחיטוב לדוגמה שהתוצאות בה אינן יכולות להראות תוך כמה ימים. עם זאת ישנם שינויים שאפשר לעבור תוך כמה ימים. כך לדוגמה שינוים קוסמטיים, איפור, טיפוח הגוף, שינוי הקשורים בשיער. זאת בנוסף לשינויים הקשורים לסטיילינג, ביגוד, אופנה, אז הכנו 10 הצעות איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים. אז בואו נתחיל בהדרכות, טיפים, הצעות ורעיונות איך לעשות גלואו אפ לשיפור המראה, טיפוח, יופי ושינוי תוך זמן קצר.

מה הוא גלואו אפ ?

גלואו אפ הוא ביטוי שמקורו באנגלית glow up  שמשמעותו לזרוח או להקרין אור והוא מתייחס לשינוי דרמטי במראה. גלואו אפ הוא שינוי באופן שבו מישהו נראה. מדובר בביטוי שלרוב מתייחס להיבטים אסתטיים. עם זאת הוא מתייחס גם לשינוי מנטלי, רגשי או פסיכולוגי המוביל לתפיסה של אדם כיותר מושך עקב שינוים שעשה בהיבטים אלה. גלואו אפ הוא גם הקיצור הקשור לתחום זה בהקשר של של תכנית טלוויזיה Glow up : Next Make Up star של חיפושי כוכבי איפור המומחים טיפוח ביופי המתקיימת ברשת BBC משנה שעברה בבריטניה.

בין אם מדובר על טכניקות איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים או לאורך זמן, בהיבט הפיזי של עיצות וטיפים לגלואו אפ מתייחס התחום לעיצות לשינויים אסתטיים ארוכי וקצרי טווח. הללו כוללים איפור, טיפוח קוסמטי, שינויים של לבוש, בגדים, פריטי אופנה, תכשיטים, שינוי תספורת שיער, הסרת שיער גוף, חיטוב עקב פעילות גופנית, תסרוקת שונה ועוד.

Glow Up מתייחס לרוב לשינוי דרמטי לטובה במראה כך שמישהי לדוגמה תהפוך מטופחת, אסתטית, נעימה למראה ומושכת יותר. מדובר לרוב על שינוי שמבצעים צעירים בגילאים צעירים ולרוב בגיל ההתבגרות. כלומר בשנות העשרה לחייהם. עם זאת הביטוי מתייחס גם לשינוי של בגירים ולא רק צעירים.

10 הצעות איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים

ברחבי האינטרנט מופיעות שאלות מגוונות לגבי רעיונות מהירים איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים בודדים. עיקר התשובות מתמקדות בהיבטים אסתטיים. חלק מהתשובות מתייחסות לטיפוח ואסתטיקה המצריכים שינויים יקרים, ממושכים או מרחיקי לכת כמו ניתוחים פלסטיים או הליכים קוסמטיים יקרים. על רקע זה בחרנו לרכז מספר עיצות והדרכות נפוצות ופופולריות איך לעשות גלואו אפ בכמה ימים שלא מצריכות כסף רב או השקעה ממושכת וזמן ארוך.

לפני יישום של כל עיצה או טיפ זיכרו שמדובר בהחלטות עבורכן ועבורכם. אתם צריכים למצוא את הדרך הייחודית שלכם לבטא את עצמכם גם בהיבט האסתטי, באופן ייחודי כרצונכם מתוך רצון שלכם ולא כדי לרצות או למצוא חן אלא עבור עצמך. להוסיף את הטאצ' שמבטא את עצמיותכם, ולהיות שלמים עם כל שינוי לפני שתבצעו אותו. אז לפניכם עשר הצעות איך לעבור גלואו אפ תוך ימים ספורים:

1. להעזר ביועצת איפור או חברה שמבינה ממש באיפור שתתאים עבורך סט איפור ותסייע לכישורי האיפור שלך לאיפור עדין ואיכותי. כולל טכניקות איפור, הקפדה על פריימר לפני האיפור למראה זוהר, שימוש באייליינר במידה ומתאים, תוספת לק ייחודית ועוד.

2. לשנות בטווח המיידי את התסרוקת וסתפורת שיער ולקבל פידבקים עד שמגיעים לתסרוקת או תספורת שאוהבים וזוכה לתגובות כמראה זוהר ומושך.

3. לגוון את מלתחת הבגדים. לשנות ולרענן את סגנון ההלבשה. להעזר במעצבץ, חברה היודעת להתלבש בבגדים אופנתיים, מתאימים ומושכים ולעדכן את מבחר הבגדים.

4. לטפל בשיניים כולל טכניקות להלבנת שיניים, יישור שיניים, אורתודונטיה אם יש צורך בטיפול ליישר את השיניים.

5. לשתות כמות מספקת של מים ולדאוג לא לסבול מהתייבשות. בהתאם למשקל הגוף מומלץ לרוב לשתות בין 1.5 ליטר לשני ליטר ביום. זאת ללא מאמץ.

6. לשפר את התזונה כך שתכלול פירות וירקות, סיבים תזונתיים וליטות לעבר תפריט ים תיכוני בריא ומזין. שינויים תזונתיים משפיעים תוך זמן לא ממושך על המראה והתחושה.

7.לעשות הסרה של שערות בבית השחי, הידיים, הרגליים ועודף שיער בגוף.

8. לעשות מסיכות פנים, להתחיל לשים קרמים בקביעות, להשתמש בטכניקות וטיפים לרענון עור הפנים באופן שכיח.

9. להקפיד על הסרת שיער פנים באופן תכוף. הסרה של שערות עודפות בפנים, הורדת שפם וסידור גבות חשוב במיוחד לעבור גלואו אפ בזמן קצר.

10. נסיים עם הצעה לכושר, פעילות גופנית, ספורט והתעמלות מכל סוג המתאימה לכם. פעילות גופנית כן משפיעה על עור הפנים, משפרת את מצב הרוח ותורמת לדימוי העצמי ובכך מסייעת באופן מהיר. בנוסף, לעשות פעילות גופנית לאורך זמן מסייעת לחטב את הגוף. אמנם לא מדובר בפעילות שתסייע לך מיידית לחיטוב וכך לעבור גלואו אפ בכמה ימים אך יכול להשפיע באופן דרמטי לאחר זמן לא ממושך.

 

כתבות באותו עניין
דילוג לתוכן