20 רעיונות איך לעשות גלואו אפ

20 רעיונות איך לעשות גלואו אפ : טיפים והצעות איך לעבור Glow Up על ידי טיפוח, היגיינה, מודעות, פעילות גופנית, קרם ומסיכות, הסרת שיער ועוד

מערכת האתר

עודכן בתאריך

בריאות ויופיכושר וספורט
20 רעיונות איך לעשות גלואו אפ. צילום: Pixabay digaita

צעירות המעוניינות לעשות שינוי אסתטי ללא השקעת זמן ומשאבים רבים אשר מחפשות אחר רעיונות איך לעשות גלואו אפ שמות דגש על טיפים זמינים, מהירים ואפקטיביים. זאת במטרה לעשות מעין מייקאובר לשיפור המראה. זוהי מהותו של הגלואו אפ שהינו ביטוי המתייחס לשינוי שמישהו עובר להראות הרבה יותר טוב. זאת בדרך כלל באופן שמתייחס לתמורות שמבצעים צעירים בני נוער באופן שבו הם נראים.

הצעות לגלואו אפ מהיר

אספנו עבורכם 20 רעיונות איך לעשות גלואו אפ. הללו כוללים הצעות וטיפים איך לעבור Glow Up על ידי טיפוח, היגיינה, מודעות, פעילות גופנית, קרם ומסכות, הסרת שיער ועוד.

מרבית ההצעות לרעיונות איך לעשות גלואו אפ יסייעו גם למתמידות וגם למי שרוצה לדעת איך לעבור גלואו אפ בכמה ימים בזריזות וללא להמתין לתוצאות בטווח ארוך כמו בחיטוב עקב ספורט. בו התוצאות ארוכות טווח. כך לדוגמה רעיונות הקשורים לאיפור, טיפוח ציפורניים, הסרת שיער גוף, טיפוח שיער הראש, עגלים ותכשירים, בגדים חדשים, שינוים תזונתיים ועוד.

20 רעיונות איך לעשות גלואו אפ

לפניכם עשרים רעיונות איך לעשות גלואו אפ בכמה ימים:

1. להחליף, להשתמש או לרכוש תכשיטים יפים, יכול לסייע למראה מצודד.

2. שימוש בקרמים ריחניים. שימוש בקרם איכותי על בסיס קבוע  לגוף יכולים לעזור לטיפוח העור למראה זוהר. זאת מלבד ריח נעים שמוסיף לגלואו שלך.

3. לשים בושם באופן קבוע. רענון הבשמים בהם השתמשת עד כה תוך התייעצות בחברות.

4. לטפח את הציפורניים. למשל בניית ציפורניים, גיוון הלק שבו אנו משתמשים. עיצוב ציפורניים.

5. להקפיד על הסרת שיער בגוף. שיער גוף לאישה יכול להחשב כגורע ברמה האסתטית. הקפדה על הסרת שיער גוף יכולה לסייע למי שתוהה איך לעשות גלואו אפ בכמה ימים.

6. להתאפר בצורה מדויקת, במידה, באופן איכותי ובסגנון מושך. אומנות האיפור היא אחד מהרעיונות איך לעשות גלואו אפ שחשיבותם רבה. שימוש בחומרים איכותיים של ערכות איפור וטיפוח טובות הוא משמעותי. כך גם הבנה מגורם מקצועי איך להשתמש באיפור באופן מדויק ובמינון וההתאמה הנכונה עבורנו.

7. לטפל בעור הפנים כנגד פצעונים, לטפח, לטפל בחטטים ופצעים. זאת באמצעות משחות, כדורים או תכשירים מתאימים.

8. הפסקת עישון. עישון גורר ריחות לא נעימים של הבגדים ומחלל הפה. הוא משחיר את השיניים ופוגע במראה. עישון גורם לפגיעה בעור הפנים גם כן. לכן למי שתוהה איך לעשות גלואו אפ, הפסקת עישון חשובה במהלך שכזה.

9.  לעשות פעילות גופנית. התעמלות תורמת לשיפור הדימוי העצמי, מובילה למצב רוח טוב יותר ומשפרת את המראה. זאת פרט להשפעותיה על הפחתת עודף משקל, חיטוב ושיפור המראה הפיזי בכלליות.

10. להקפיד לשים דיאודורנט באופן קבוע לאחר המקלחת. להקפיד לא להשאר עם ריח זיעה ללא מקלחת. ניתן גם לעשות שינוי של הדאודורנט, רענון הריחות של הדאודורנט שאת נוהגת לשים, תוך ייעוץ בחברות וחוות דעת של קרובים או באינטרנט.

11. עגילים או פירסינג בבטן, באוזן או לפעמים באף יכולים לשנות את המראה ולהוסיף לסטיילינג ובכך לעשות גלואו אפ. וזאת בהשקעה נמוכה תוך זמן לא רב.

12.  לשנות את הבגדים שאת לובשת. להעזר במומחית בתחום כמו מעצבת או בחברה. אפשר גם ללמוד על התאמת בגדים ולראות איפה ישנם פריטים מיוחדים ויפים ואיך עושים התאמות בגדים. אפשר להעזר ברשת האינטרנט לשם כך. אתרים של מגזיני נשים, עיצוב, אופנה, הלבשה, בלוגים, חוות דעת בפורומים בתחום האופנה ועוד יכולים לסייע.

13. להקפיד על טיפוח השיער. שימוש בשמפו מזין לשיער. הימנעות מפאנים, החלקות עם כימיקלים וצביעה תכופה מידי הפוגעת בשיער. כך, חשוב גם להשתמש בשמפו ומרכך בעלי ריח נעים ורכיבים מועילים.

14. שינוי התפריט התזונתי. אכילה של מזון בריא במיוחד כזה שהינו עשיר באבות המזון, מינרלים, ויטמינם, נוגדי חימצון. בראשם אכילת פירות וירקות טריים והימנעות ממזון מעובד, מטוגן ולא בריא.

15. לעשות דברים שמעצימים אותך. למשל קריאת ספרים, טיולים, פגישות וחיזוק הקשר עם חברים, טיפול הקשור לבריאות הנפשית, האיזון הרגשי, שיפור עצמי, מודעות אישית. הללו משפרים את התפיסה העצמית, ההתנהגות, הדימוי והבטחון העצמי. היבטים אלו משפרים את הגלואו אפ המנטלי והפיזי. מה שאנחנו חשים, חושבים ומרגישים משליך על איך שאנו נראים בעיני עצמנו ובעיני אחרים.

16. השתמשי במסכות פנים לפחות אחת לשבוע כדי לטפח, להזין ולשפר את מראה עור הפנים שלך.

17. טיפול בבעיות שיניים אסתטיות ומהותיות. כך למשל הקפידו על הלבנת שיניים אצל ורופא השיניים או בטכניקות אחרות.

18. שיזוף מתון לשינוי גוון העור בחשיפה מבוקרת לשמש. מי שחשה שבצבע עורה כהה מידי יכולה להפסיק את מגמת השיזוף כדרך לשינוי הגלואו אפ ומי שחשה שצבע עורה צריך לקבל גוון מעט יותר כהה, יכולה להנות מהשמש, תוך זהירות מפניה להימנעות ממחלות כמו סרטן.

19.קניה של תיק חדש או ארנק ייחודי שמוסיפים לסטייל שלך.

20. שימוש בפריטי לבוש אופנתיים ייחודיים מתאימים. כך למשל שימוש בצעיף שיקי במהלך החורף. כך לדומה שימוש בנעליים מסוגננות במהלך הקיץ או בגדי חוץףיפים.

 

דילוג לתוכן