100 שאלות טריוויה עם תשובות

מתעניינים בידע כללי? רוצים לאתגר את עצמכם ואת חבריכם בשאלון ידע כללי? לאתגר בטריוויה למשפחה? מאגר 100 שאלות טריוויה עם תשובות

שי לביא

עודכן בתאריך

חינוך, חברה, משפטמדע
מעל 100 שאלות טריוויה ותשובות בנושאים שונים. צילום: Pixabay Fernando Zhiminaicela

לפניכם מאגר של מעל 100 שאלות טריוויה עם תשובות. מתעניינים בידע כללי? רוצים לאתגר את עצמכם ואת חבריכם בשאלון ידע כללי? לאתגר בטריוויה למשפחה? מאגר זה של שאלות טריוויה עם תשובות מפרט מגוון חידות ידע כללי. החל מחידון ובו שאלות על מדע, רפואה, ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, המשך בתרבות, ספורט, תולדות ישראל, היסטוריה ישראלית, ועד שאלות בתחום התרבות והאומנות.

שאלות ידע כללי יכולות לשמש במגוון פעילויות. החל משאלות טריוויה כפעילות חברתית במפגש חברים או באירוע משפחתי. המשך בחידון טריוויה בקהוט או במסגרת משחק אחר בפלטפורמה וירטואלית. וכלה בחידון טריוויה כמשחק לאתגר את עצמנו כרוצים להפיג את השעמום או על מנת להרחיב את הידע הכללי ולהעשיר את ההבנה בתחומים שונים.

100 שאלות טריוויה עם תשובות

שאלות הטריוויה עם תשובות אשר מופיעות לפניכם מחלוקות למאגרים של חידות ידע כללי לפי תחומי השאלונים.

  1. 22 שאלות טריוויה מאתגרות לחכמים: רפואה וגוף האדם, שאלות טריוויה היסטוריה, וטריוויה מדעית.
  2. 15 שאלות טריוויה ידע כללי: שאלות כמו באיזו שנה הוחרב בית המקדש? מה שמו של הבן של בת שבע ודוד? מי היה ראש הממשלה השלישי של ישראל  ? ומהי בירת אינדונזיה? למה ככל שמתבגרים הראיה נחלשת ?
  3. 21 שאלות טריוויה קשות מאד: שאלות ידע כללי בנושאי מדע, ביולוגיה, פיזיקה, כימיה ומכניקה ועוד. מה משותף לזאבת וצליאק? מה בירת סמואה? כמה חוליות יש בעמוד השדרה ומה קובע חוק התנועה השלישי של ניוטון ?
  4. 15 שאלות טריוויה מעניינות לבחינת הידע הכללי: מה המונח ההפוך מדה ז'ה וו, מי הייתה נלי זק"ש ומה מקור השם ציון?
  5. 30 שאלות טריוויה גוף האדם: לאיזו מערכת בגופנו משתייכת הסרעפת ? יפה בגופנו יש את העצם הכי גדולה בגוף ? מהו פפסין Pepsin ? ממה מורכבים רוב נוזלי מי השפיר ? מהו מספר צלעות הקיימות בגוף האדם ? ושאלות נוספות.

כתבות באותו עניין
דילוג לתוכן