מפורסמים חולי קורונה

נכון לתחילת אפריל 2020, יש למעלה ממיליון חולי קורונה ברחבי העולם. בעוד שהמחלה ממשיכה להתפשט, בשבוע האחרון התבשרנו ששני פוליטיקאים מפורסמים, מהארץ ומחו”ל נדבקו במחלה. הראשון הוא שר הבריאות של ישראל, יעקב ליצמן, שנדבק בקורונה וכך גם אשתו. באנגליה, ראש הממשלה בוריס ג’ונסון, הודיע כי הוא נדבק בקורונה בשבוע שעבר ובסוף השבוע האחרון הובהל לבית החולים לאחר שחלה התדרדרות במצבו. במהלך החודשים פברואר ומרץ היו פרסומים בדבר פוליטיקאים אירנים בכירים שנדבקו במחלה, ביניהם סגן הנשיא ושני שרים. מאז הצטרף אליהם הנסיך אלברט ממונקו, סגן ראש ממשלת ספרד כרמן קאלבו, וגם הסנטור האמריקני ראנד פול.

כאחד האדם, גם אנשים הניחנים בכשרון שזכה למימוש והפכו לידוענים – מפורסמים, חווים קשיים רגשיים, מחלות נפש ובעיות רפואיות בדומה לאחרים. פרסום, השפעה וכסף יכולים לאפשר לעיתים תנאי טיפול טובים יותר במצבים רפואיים או נפשיים מסוימים אך אין בכך די. מלבד פוליטיקאים מפורסמים, גם אנשי בידור נדבקו במחלה. לפניכם רשימה חלקית של סלבריטיז -ידוענים מפורסמים שנדבקו בנגיף קורונה:

טום הנקס ואשתו ריטה וילסון נדבקו בנגיף בזמן שהותם באוסטרליה. הנקס הגיע לאוסטרליה לרגל צילומי סרט חדש, ובמהלך חודש מרץ עברו בדיקה שהתגלתה כחיובית, כאשר לאחר מכן, נשארו בבידוד.

הזמרת פינק הודיעה בראשית אפריל שהיא ובנה בן השלוש החלימו מהקורונה, לאחר שבועיים בבידוד. הזמרת חלקה עם מעריציה עם דבר מחלתה והחלמתה והודיעה כי תתרום מיליון דולר למוסדות מחקר ורפואה בפילדלפיה ובקליפורניה.

קורונה
Image by David Mark from Pixabay

בבריטניה, לא רק ראש הממשלה בוריס ג’ונסון חולה. גם הנסיך צ’ארלס והזמרת מריאן פיית’פול נדבקו בנגיף ונמצאים בבידוד. השחקן הבריטי אידריס אלבה, נדבק אף הוא בנגיף ונמצא בבידוד בביתו.

ספורטאים שחלו בקורונה

ספורטאים רבים חלו אף הם בקורונה, בקבוצת יובנטוס יש כבר שני שחקנים שחלו בקורונה. הבלם דניאלה רוגאני חלה בקורונה, דבר שתרם להשבתת הליגה האיטלקית ולהפסקת האימונים הקבוצתיים. באמצע מרץ התפרסם כי קשר הקבוצה, פאולו דיבאלה, חלה אף הוא במחלה. מאז עברו שבועיים, אך נכון לתחילת אפריל דיבאלה עדיין נמצא בבידוד לאחר בדיקה שבה הנגיף עדיין נמצא בגופו. עוד ביובנטוס, גם מטווידי הצרפתי, נדבק בנגיף ונמצא בבידוד. גם שחקנים בקבוצות אחרות מהליגה האיטלקית נדבקו בנגיף בהם מספר שחקנים מהקבוצות סמפדוריה ואטלאנטה.

ספורטאים אחרים שנדבקו בקורונה כוללים את שחקן ה- NBA מקבוצת יוטה ג’אז, רודי גוברט. שחקנה של דטרויט פיסטונס כריסטיאן ווד גם נושא את הנגיף וכן ארבעה שחקנים בברוקלין נטס.

אנו מאחלים לכולם רק בריאות