מתי העונה של הפירות והירקות?

רבים תוהים מתי העונה של ירקות ופירות מסוימים. כך למשל רבים תוהים מתי העונה של  תותים, אבוקדו, בננות, פסיפלורה, תותים, כרובית, מנגו מאיה, או מתי העונה של קיווי או תפוזים ? לפניכם ריכוז של תשובות מתי העונה של ירקות ופירות שונים כמו תפוזים, קיווי או כרובית.

מתי העונה?

מתי העונה של הפירות והירקות? צילום: Pixabay congerdesign
מתי העונה של הפירות והירקות? צילום: Pixabay congerdesign

מתי העונה של אבוקדו?

מהי העונה של אבוקדו? מתי חלה עונת האבוקדו בארץ? העונה של אבוקדו מתחילה בקטיף הראשון בחודש ספטמבר -אוקטובר. עונת האבוקדו מסתיימת בחודש פברואר – מרץ.

מתי העונה של בננות ?

ומה לגבי בננות – מתי העונה של בננות בישראל? העונה של בננות היא בחורף וגם בקיץ והסתיו בישראל. עונת הבננות היא בחורף אך נמשכת לאורך השנה. החורף הוא העונה של הבננות ולכן הטעם של בננות בתקופה זו טעים יותר. ניתן להשיג בננות בקיץ אך אז טעמן הרבה פחות טעים.

מתי העונה של פסיפלורה בישראל?

מתי העונה של פסיפלורה? העונה של פסיפלורה מתחילה בקטיף הראשון בחודש אפריל – מאי. עונת הפסיפלורה מסתיימת בחודש יולי-אוגוסט.

מתי העונה של כרובית?

ומה באשר לכרובית – מתי העונה של כרובית? בעבר היתה העונה של כרובית בחורף. ואולם העונה של כרובית כבר לא מוגבלת לחורף. כיום עונת הכרובית נמשכת כל השנה. יחד עם זאת כאמור כרובית במקור היתה בעונת החורף בישראל.

מתי העונה של מנגו מאיה?

מתי חלה העונה של מנגו מאיה? העונה של מנגו מאיה מתחילה בקטיף הראשון בחודש יולי-אוגוסט. עונת מנגו מאיה מסתיימת בחודש ספטמבר -אוקטובר.

מתי העונה של תותי השדה ?

מתי העונה של תותי השדה בישראל? העונה של התותים מתחילה בקטיף הראשון בנובמבר ונגמרת בחודש מאי.

מתי העונה של קיווי בישראל?

ומתי העונה של קיווי בישראל? העונה של קיווי מתחילה בקטיף הראשון בחודש אוקטובר. עונת הקיווי בישראל מסתיימת בחודש מאי.

מתי העונה של תפוזים בארץ?

מתי העונה של תפוזים? העונה של  תפוזים מתחילה בקטיף הראשון בחודש דצמבר. עונת התפוזים מסתיימת בחודש מאי.