שיעורי יוגה בזום – קישורים שימושיים

לפניכם מדריך ובו מספר של קישורים לקבוצות של יוגה בזום און ליין. ZOOM YOGA . האינדקס השימושי לפניכם כולל לינקים לשיעורי יוגה באפליקציית זום שמוצעים ברחבי הארץ. יוגה מהווה פעילות פנאי גופנית מהנה. יוגה היא אחת מהפעילויות הנפוצות ביותר בימים שבשגרה ולכן בעת הסגר, הבידוד והפסקת פעילותם של קבוצות יוגה, ישנו ביקוש רב ליוגה בזום. שיעורי היוגה שמועברים בזום הם בחלקם חינם וחלקם בתשלום.

תרגול יוגה בזום וסרטוני הדרכה ליוגה ללא תשלום. צילום: Pixabay AndiP
תרגול יוגה בזום וסרטוני הדרכה ליוגה ללא תשלום. צילום: Pixabay AndiP

חלק מהקישורים שלפניכם הם לשיעורי יוגה אונליין הנערכים לעיתים סדירות באפליקצית זום. חלק אחר מהשיעורים בזום של יוגה ופעילות גופנית דומה הם שיעורי יוגה מוקלטים. זאת בין אם הם הוקלטו בזום, או מוצעות בפלטפורמות אחרות. לפיכך, מוצע לפניכם ריכוז של קישורים שימושיים של שיעורי יוגה אונליין בזום, מוקלטים או בדרכים אחרות להנאתכם.

ריכוז של קישורים שימושיים של שיעורי יוגה בזום

יוגה הינה טכניקה ששאובה מפילוסופיה רוחנית שבסיסה בפילוספיה ההינדית. יוגה נמצאה במחקרים כמסייעת בהיבטים רפואיים שונים. לדוגמה יוגה כמפחיתה סיכון לפרפור עליות הלב, לדיכאון וחרדה. יוגה מוצעת כאימון גופני בשיטות שונות שהתרחקו מהטכניקה היוגית ההינדית. משמעות היוגה היא לאחד, לחבר או לרתום את תשומת הלב. זאת מתוך כוונה שהאימון של יוגה יוביל לאחדות בין הגוף הפיזי והמודעות לבין העצמיות הרוחנית. זאת כאשר חושי הגוף ממוקדים ללא הסחות דעת.

לפניכם קישורים לקבוצות תרגול יוגה בזום בתשלום או בחינם. וכן קישורים לשיעורי יוגה חינם:

1. קישורים למגוון שיעורים של יוגה אונליין בזום באנגלית בחינם.

שיעורי יוגה בכניסה חופשית המוצעים על ידי שיבננדה יוגה און ליין בזום.

2. כיתת המתמחים של קורס המורים ביוגה מאלה Yoga Mala מציעים שיעורי יוגה חינם.

3. אלהיוגה – תרגול יוגה בזום. תרגול יוגה בשיטות השונות דרך הזום.

4. הרשמה לשיעורי יוגה אונליין בזום – שיעורי יוגה בזום המוצעים על ידי חברי ארגון מורי היוגה בישראל

5. יוגה און ליין בזום: כניסה לויג’נאנה יוגה דרך אפליקציית הזום.

6. יוגה במרכז- תרגול יוגה בימי קורונה דרך הזום.

סרטוני תרגול יוגה חינם

לפניכם סרטוני הדרכה של יוגה אונליין שצולמו בזום או בפלטפורמות אחרות. השיעורים מוצעים חינם ללא תשלום וכוללים הנחיות מגוונות. ההנחיות להדרכה ופעילות היוגה המוצעות הן על אחריות המורים המציגים אותן. יחד עם זאת לפני שמתחילים בפעילות יש לבדוק עם גורם רפואי מקצועי את ההתאמה של יוגה ופעילות גופנית שאתם רוצים לעשות למצבכם הרפואי. כמו כן חשוב לזכור כי יש לנקוט בפעולות חימום, הכנה והתאמה לשיעורים ולפעילות גופנית ביוגה כמו בתחומי פעילות אחרים.

א. שיעורי יוגה מגוונים בפלטפורמת VIMEO עם מנחי יוגה ומתרגלים שונים במגוון תנוחות, שיטות יוגה ופעילויות, חלקן מוצעות כחלק מהקלטת יוגה בזום וחלקם כסרטונים ייעודיים. הדרכות היוגה ללא תשלום :

https://vimeo.com/search?q=%D7%99%D7%95%D7%92%D7%94

ב. המנחה דנה מיוגה במרכז בתרגול יומי של יוגה לחיזוק שרירי הבטן וחיזוק רצפת האגן

 

ג. שיעור יוגה אונליין בזום – מוקלט לתרגול על ידי לילך תמרי

 

ד. שיעור יוגה על כיסא – שיעור יוגה עם שגית אלוני

שיעור יוגה על כיסא מוצע על ידי המנחה שגית אלוני. שגיא אלוני מסטודיו ליוגה “שגיתא” בשיעור מעניין על ביצוע היוגה על גבי כיסא.

ה. שיעור של תרגול יוגה עדין. שיעור יוגה בתרגול של גילי שני.