10 הסודות של האנשים הבריאים

על ספרו של פטריק הולפורד - עשרת הסודות של האנשים הבריאים

שי לביא

עודכן בתאריך

תזונהרפואה משלימה
ביקורת ספרים בנושאי רפואה בריאות, ניהול, פסיכולוגיה ורפואה משלימה. health-Book-review

שם הספר: עשרת הסודות של האנשים הבריאים
מחבר הספר : פטריק הולפורד
הוצאת ספרים: פוקוס הוצאה לאור
סוג כריכה: רכה
מספר עמודים : 268

תחום: אנרגיה, בריאות, תזונה, כושר גופנית, פעילות ספורטיבית, זיכרון, פטריק הולפורד, איזון גופני, איזון נפשי, סוכר בדם, שומנים חיוניים, אנרגיית חיים, אורח חיים בריא, מים, חשיבות התזונה, תזונה בריאה, מזון, תוספי מזון, ויטמינים, מינרלים, תוספי תזונה, נוגדי חימצון, אנטי אוקסידנטים, מזון, מערכת העיכול, מערכת חיסונית, כוח, גמישות,תרגילי גמישות, אימון גופני, בריאות נפשית, להראות צעיר, להרגיש בריא, עודף משקל, רגשות חיוביים, ירידה במשקל, הרזייה, דיאטה, תפריט מזון, סוכרים בדם.

הספר "עשרה הסודות של האנשים הבריאים" מאת פטריק הולפורד מעניק לקורא תובנות מעשיות כיצד לשפר את רמות האנרגיה שלו, לעצים את מצב הרוח ובריאותו הנפשית, להראות טוב יותר, להפחית במשקל, להרגיש צעיר יותר, לשפר את הבריאות הכללית, את עוצמת המערכת החיסונית, את הכושר הגופני ואנרגיית החיים והחיוניות, לשפר את איכות החיים ולהאריך ימים, להימנע מצורך בתרופות ולהנות מרמות אנרגיה ואיזון בריאותי רב.

זאת באמצעות עשרה יסודות בסיסיים של אורח חיים נבון כגון הסוד הראשון- שיפור תהליכי העיכול, אכילת מזונות מבריאים, משפרי אנרגיה ואיזון של תהליכי העיכול והמערכת החיסונית בגופנו. הסוד השני- איזון רמת הסוכר בדם כמפתח לשמירה על משקל וירידה במשקל ועלייה ברמות האנרגיה, סוד האיזון הכימי של ויטמינים ורכיבים תזונתיים חיוניים שאנו זקוקים להם, סוד הגברת נוגדי החימצון ומעכבי ההזדקנות והמזונות המוסיפים שנים בריאות לחיינו, סוד אכילת השומנים החיוניים, סוד מאזן הנוזלים החיובי וחשיבות המים.

כמו כן מונה המחבר של הספר "עשרת הסודות של האנשים הבריאים" את סוד הפעילות הגופנית. הוא מתאר את סוד חשיבות הכוח הפיזי, תרגילי גמישות, מתיחות, ספורט, התעמלות והכושר הגופני. הוא מדגיש את סוד יצירת אנרגיית הצ'י- אנרגיית החיים, סוד האיזון הנפשי והשארת מטעני העבר מאחור, סוד האיזון הרוחני ומציאת המטרה והייעוד בחיים.

דילוג לתוכן