22 משפטי מוטיבציה להצלחה של מצליחנים

משפטי מוטיבציה להצלחה מעוררים בנו הנעה ודחף. לפניכם 22 משפטי מוטיבציה קצרים וארוכים, איך לעודד מוטיבציה בתוכנו. זאת על בסיס ציטוטי הצלחה של אנשים שעשו את זה בגדול.

כאשר אני רוצה לדחוף את עצמי להצלחה, אני חושבת על כל אותם גביעי הצלחה מבריקים. גביעים שמחכים שהמנצח יניף אותם בגאווה. ואז אני חושבת על כך שאני עשויה להיות אותה מנצחת. כך בציטוט הצלחה של מאריה שרפובה, טניסאית מובילה בעולם.

אולי יעניין אותך גם:

ציטוטי הצלחה מעוררים בנו בעירה פנימית. ציטוטי מוטיבציה להצלחה מניעים בנו את הדחף להצלחה כפי שעושים אחרים. איגדנו 22 משפטי מוטיבציה להצלחה של מצליחנים שעשו את זה בגדול. ביניהם משפטי הצלחה של ספורטאים, אנשי עסקים, הוגים ואמנים.

משפטים אלה מועילים להעצמה. זאת אם מדובר במשפטי מוטיבציה קצרים או בציטוטים לגבי העדר הצלחה וחוסר מוטיבציה. הללו מיועדים לעודד הנעה פנימית להצלחה. הללו יכולים לשמש כמשפטי מוטיבציה לילדים או משפטי מוטיבציה לספורט למי שעוסק בתחום זה.

22 משפטי מוטיבציה להצלחה של מצליחנים

לפניכם משפטים מגוונים לגבי הצלחה ומוטיבציה. איך לעודד מוטיבציה, ציטוטי מוטיבציה פנימית ומשפטי עידוד, כוח רצון והתמדה להצלחה.

1. “אין זה משנה כמה קשים נראים החיים. תמיד יש משהו שאתם יכולים לעשות ולהצליח בו.”

משפט מוטיבציה זה מעודד השראה רבה. הוא נאמר על ידי סטיבן הוקינג, פיזיקאי בעל הישגים בינלאומיים. הוקינג הצליח להגיע להישגים מדעיים למרות מצבו הרפואי הקשה כחולה ALS.

22 משפטי מוטיבציה להצלחה של מצליחנים. צילום: Pixabay Avi Chomotovski
22 משפטי מוטיבציה להצלחה של מצליחנים. צילום: Pixabay Avi Chomotovski

2. “פספסתי אלפי קליעות שזרקתי אל הסל במהלך הקריירה. הפסדתי כמעט 300 משחקים. 26 פעמים סמכו עליי שאקלע את סל הנצחון ופיספסתי. נכשלתי שוב ושוב בחיי. וזו בדיוק הסיבה למה הצלחתי! “

משפטי הצלחה וציטוטים ייחודיים אלה נאמרו על ידי גדול הספורטאים מייקל ג’ורדן.  זאת באופן המבטא את הנתיב להצלחה. המוטיבציה להתמיד ולהשתפר כדי להגיע להצלחה.

3. “לא נכשלתי. פשוט מצאתי 10,000 דרכים שלא עובדות”.

ציטוט מוטיבציה לגבי הצלחה וכשלון של תומאס אלווה אדיסון. אדיסון היה יזם וממציא דגול. הוא יסד את תעשיית הקולנוע. אדיסון המציא ושיפר אלפי המצאות. בין היתר פיתח ושיכלל את הנורה והטלגרף.

 

כוחות מניעים ומשפטי מוטיבציה מנצחים

משפטי מוטיבציה להצלחה נוגעים לעיתים במהות הכוחות הפנימיים שיוצרים עבורנו את ההצלחה. כך משפטים הנוגעים לכוח הפנימי שלנו מעודדים אותנו למצוא בנו משאבים פסיכולוגיים.

4. “הדרך הנפוצה ביותר של אנשים רבים לוותר על הכוח הפנימי שלהם היא בזה שהם חושבים שאין להם שום כוח !

ציטוט אודות הצלחה, מוטיבציה וכוח פנימי מאת אליס ווקר. ווקר היא סופרת מפורסמת שהצליחה בעולם. היא אקטיביסטית בעלת שם עולמי. יצירותיה ועשייתה הובילו אותה להצלחה בעולם. ווקר זכתה במגוון פרסים. ביניהם פרס פוליצר על הרומן שכתבה שעובד לספר -“הצבע ארגמן”.

כוחות פנימיים מעכבים או מובילים אותנו לשינוי. הצלחה תלויה בהם. להלן עוד משפטי מוטיבציה להצלחה אודות כוחות פנימיים. המשפטים הבאים הם מתוך מחקרים וספר בנושא הכוחות הפנימיים. משפטי הצלחה מאת ד”ר בלה בלייכר, לביא סיגמן. מתוך הספר משחקי הכוחות. 22 הכוחות להצלחה בחיים ובעסקים:

5. “הצלחה נקבעת על פי היכולת שלנו לנהל את עצמנו למען השגת היעדים והמטרות שלנו. זאת על ידי פיתוח ואימון מתמיד של הכוחות הפנימיים שלנו. הכוחות שלנו מצויים באחריותנו. זה “מה שבכוחנו” לעשות. אימון מתמיד יזניק אותנו קדימה בכל שלב בסולם ההצלחה.”

6. “אם נכיר ונתיידד עם העוצמות והכוחות הפנימיים שלנו, ננוע קדימה. נפעל מתוך שאיפה, אומץ וחתירה להתפתחות. זאת ברמה האישית, הרגשית, החברתית, המקצועית והכלכלית.”

7. “כוח פנימי הוא מה שטמון בתוכנו. הוא מהווה רכיב מוטיבציוני ומניע אותנו. כוח הוא האוצר הפנימי שלנו להנעה בחיים. זיהוי וניהול כוחותינו הם המפתח להצלחה!”

ציטוט משפטי מוטיבציה להצלחה מאת ד”ר בלה בלייכר ומאת לביא סיגמן. מתוך הספר משחקי הכוחות. 22 הכוחות להצלחה בחיים ובעסקים.

8. “כוח לא בא כתוצאה מהצלחה. המאבקים שלך מפתחים בך את הכוחות. כשאתה חווה קושי ומחליט לא להכנע, זה הוא כוח!”

ציטוט הצלחה מעודד מוטיבציה מאת ארנולד שוורצנגר. שחקן ופוליטיקאי נודע.

 

משפטי מוטיבציה קצרים

9. “שנאתי את הרגעים של האימונים. למרות זאת אמרתי לעצמי: אל תפסיק! תסבול עכשיו ותחיה את יתר חייך כאלוף!”

ציטוט מוטיבציה להצלחה מפי מוחמד עלי, אלוף האגרוף העולמי, עטור ההישגים. קסיוס מרסלוס קליי. או מוחמד עלי הוא המתאגרף הראשון והיחיד בהיסטוריה שזכה שלוש פעמים באליפות העולם במשקל כבר.

10. “אני אוהב לנצח. אני יכול להתמודד עם הפסד. אבל יותר מהכל אני אוהב לשחק! “

משפט מעורר מוטיבציה מאת בוריס בקר. בקר הוא טניסאי מוביל בעולם.

11. “אל תלחם בקרב אם אין אתה לא מרוויח כלום מהנצחון”.

ציטוט מאת ארווין רומל. פילדמרשל רומל היה מצביא נאצי ארור ומצליח במיוחד במהלך מלחמת העולם השניה.

12. “מי שמרים ידיים לעולם לא מנצח. ומצליחן לעולם לא מרים ידיים.” .

משפט הצלחה מציטוט מאת נפוליאון היל. מתוך הספר חשוב והתעשר. נפוליאון היל היה סופר אמריקאי נודע. ספרו חשוב והתעשר הוא אחד הספרים הנמכרים ביותר אי פעם בעולם.

13. “זה לא הסוף. זו אפילו לא תחילתו של הסוף. זהו אולי רק הסוף של ההתחלה”. משפט השראה של המנהיג האנגלי הדגול ווינסטו צ’רציל.

14. “כל החלומות יכולים להתגשם. אם רק נמצא את האומץ לפעול כדי להשיגם”. ציטוט מוטיבציה מאת אושיית הקולנוע הנוגעת וולט דיסני.

15. “על מנת לנצח, עליך לצפות בתודעתך לנצח.” 

ציטוט השראה לגבי מוטיבציה להצלחה והישג. מאת הסופר הנודע, ריצ’רד באך.

 

ציטוטי מוטיבציה איך לעודד הצלחה והנעה פנימית

16. “כל אדם שמנצח, חייב להיות מוכן לוותר על כל נתיב הימלטות. רק כשמוותרים על אפשרות לצאת מן הנתיב, אדם יכול להיות בטוח שהוא יישאר במצב תודעתי של תשוקה עזה לנצח. וזה מה שחיוני כדי להצליח.”  מאת נפוליאון היל.

17. “עדיף להעז בדברים המצריכים אומץ, להצליח בקרבות מפוארים, ואפילו להפסיד בכשלון צורב, מאשר להתיישר עם האומללים שלא נהנים ולא סובלים, משום שהם חיים בדמדומים האפורים, אנשים שאינם יודעים דבר על נצחון או תבוסה.”

משפט מוטיבציה להצלחה מאת המנהיג האמריקאי הנוגע תיאודור רוזוולט.

18. אנחנו צריכים לקבל את העובדה שלא תמיד נעשה את ההחלטות הנכונות. אנחנו נפשל בצורה חמורה לעיתים. אבל ההבנה שכישלון הוא לא ההפך מהצלחה, אלא הוא  חלק מההצלחה!”  מאת היזמית והעיתונאית הידועה, אריאנה הפינגטון.

19. “אנחנו מה שאנו עושים באופן קבוע. לכן, מצוינות היא לא פעולה אלא הרגל!

ציטוט מאת אריסטו.

20. “אם מציעים לך מושב בחללית, אל תשאל איזה מושב תקבל, פשוט תעלה !” .

ציטוט מעורר השראה מאת שריל סנדברג. יזמית, וסמנכ”לית בפייסבוק.

21. “דברים גדולים נעשים על ידי סדרה של דברים קטנים המתאספים יחד”.

משפט הצלחה ומוטיבציה מאת הצייר הנודע וינסטנט ואן גוך.

22. “עבודה תוספת חלק גדול מחיינו. הדרך היחידה להיות מסופק היא לעשות מה שאתה מאמין שהוא עבודה מצוינת. הדרך היחידה לעשות עבודה מצוינת היא לאהוב את מה שאתה עושה. אם לא מצאת זאת עדיין, תמשיך לחפש. אל תץפשר. כמו בכל מה שנוגע ללב שלנו, אתה תדע שזה הגיע, כשתתקל בזה!”. 

משפט מוטיבציה להצלחה באמצעות מציאת הדרך האותנטית לתשוקה אמיתית. מאת היזם והממציא, מייסד אפל, סטיב ג’ובס.