8 מתכונים לעוגיות נוטלה

עוגיות נוטלה הן עוגיות שמשלבות ברכיביהן ממרח שוקולד על בסיס אגוזים בשם המותג נוטלה. נוטלה הוא מותג שוקולד היוצר על בסיס אגוזים.החברה המייצרת את מותג נוטלה היא חברת פררו, החל משנות ה40 של המאה הקודמת.
עוגיות נוּטֶלָה נעשות במתכונים מגוונים הכוללים גיוון שונה ברכיבים. לפניכם 8 מתכונים להכנת עוגיות נוטלה. המתכונים הבאים מופיעים בספרי מתכונים, אתגרי מתכונים ובלוגים בנושא תזונה.

שמונה מתכונים טעימים לעוגיות נוטלה

נוכל להכין את העוגיות לפי דגשים שונים, מינונים שונים של הנוטלה, החמאה. או נוכל גם להוסיף רכיבים חלופיים. למשל במקום שוקולד נוטלה ניתן להחליף זאת בשוקולד אחר של אגוזים. או במקום להשתמש בממרח נוטלה אפשר לשלב במתכון שוקולד טבעוני או ממרח צמחוני אחר.

מתכון לעוגיות נוטלה טעים. צילום: Ernesto Pasini Pixabay
מתכון לעוגיות נוטלה טעים. צילום: Ernesto Pasini Pixabay

אולי יעניין אותך גם:

1. עוגיות נוטלה -קרין גורן

כחלק ממתכוני אושיית הקינוחים קרין גורן, תוכלו להנות ממתכון עוגיות נוטלה -קרין גורן. באמצעות הכנת מתכון קרמוגיות וניל ממולאות בשוקולד נוטלה או קינדר של קרין גורן. ניתן להשתמש במלית שוקולד קינדר חלב או מלית של שוקולד נוטלה.

להלן מפורט המתכון לקרמוגיות ממולא בשוקולד – של קרין גורן.

2. מתכון עוגיות עם נוטלה בפנים

מתכון איך להכין עוגיות עם נוטלה בפנים? לפניכם מתכון להכנת עוגיות שוקולד צ’יפס ממולאות בנוטלה.

3. עוגיות נוטלה – 2 מרכיבים

איך להכין עוגיות נוטלה עם שני מרכיבים בלבד? ערבבו שוקולד נוטלה וקמח והרי לכם תערובת בסיס כמתכון לעוגיות נוטלה – 2 מרכיבים. להלן המתכון לעוגיות עם שני המרכיבים ואופן הכנתם:

https://bit.ly/3kfreBN

 

4. עוגיות נוטלה ב-4 מרכיבים בלבד

איך להכין קינוח טעים מתכון שכולל ארבעה רכיבים בלבד? מתכון ייחודי להכנת עוגיות נוטלה טעימות המבוסס על ביצים, שוקולד נוטלה, קמח ואבקת אפיה.

5. מתכון עוגיות נוטלה מגולגלות

כיצד מכינים עוגיות נוטלה מגולגלות בפשטות? מתכון ייחודי להכנת עוגיות מגולגלות במילוי שוקולד נוטלה. לפניכם פירוט המתכון : https://bit.ly/3y9pajK

6. מתכון עוגיות נוטלה מאקו

איך להכין עוגיות נוטלה טעימות עם הממרח האהוב ועם שברי אגוזי לוז. מתכון ייחודי לעוגיות קלות להכנה מהירה עם נוטלה ואגוזים.

https://www.mako.co.il/food-recipes/recipes_column-desserts/Recipe-b95c764ed78ec31006.htm

7. מתכון עוגיות נוטלה אור שפיץ

מתכון לעוגיות שוקולד צ’יפס שניתן לשלב בהן נוטלה באתר של אור שפיץ. להלן פירוט המתכון לעוגיות נוטלה של אור שפיץ:

https://orshpitz.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%92%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%95%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%93-%d7%a6%d7%b3%d7%99%d7%a4%d7%a1/

8. עוגיות נוטלה ולוטוס

שילוב של לוטוס ונוטלה יכול להיות טעים במיוחד. להלן מתכון מעניין וטעים להכנה של עוגיות נוטלה ולוטוס.