8 שאלונים על עצמי

שאלונים על עצמי, שאלוני אישיות כמו שאלון 300, שאלוני בחן את עצמך, שאלות אישיות הן דרך מעניינת להכיר את עצמנו טוב יותר ולעורר את התודעה שלנו לשינוי חיובי. מי אני, איך להכיר את עצמי טוב יותר, כיצד לדעת מה מאפיין אותי ומה התכונות, החוזקות והחולשות שלי ? לפניך 8 שאלונים על עצמי. השאלונים על עצמי כוללים אתגרים, חידות, שאלות ותהיות לגביכם שתוכלו לבדוק עם עצמך. מעין בחן את עצמך בשאלות לגבי עצמך.

שאלוני אישיות, שאלוני חברות ושאלונים על עצמי כוללים הכוונה של שאלות עם מידע רב המעיד עלינו. שאלונים אלה מאפשרים לנו לבדוק תפיסות, דימוי עצמי, בטחון עצמי, אמונות, התנהגויות ורצונות שלנו. שאלות אלה המופיעות בשאלונים על עצמך יסייעו לכם לתהות על דברים עמוקים בכם, שברך כלל לא זוכים להתייחסות, מענה, שאלה או בדיקה מצד אדם אחר. לדוגמה התפיסות שלי על עצמי ביחס לזוגיות, תפיסות על החיים, העדפות, הרגלים, תשוקות. וכן גם תשובות לשאלות על מטרות חשובות, שאלוני חברים על מה חשוב בקשר חברי ועוד.

אפשר לשאול את השאלות האלה בין אנשים קרובים כלומר שאלונים על עצמי שכיף להשיב עליהם יחד עם אחרים. עם זאת לעיתים קרובות תשובות לשאלות אינטימיות, עמוקות, מרגשות וחושפות אלו, עדיפה לבד. כשאנו מצויים עם עצמנו שאלות בחן את עצמך הנוגעות לרבדים פסיכולוגיים עמוקים, יזכו למענה אותנטי וכנה יותר לבד.

שאלונים על עצמי

במידה ולמי שרוצה לענות על שאלונים על עצמי אין בעיה להחשף באופן אמיתי לבן משפחה קרוב או חבר קרוב, לגבי שאלות אלה, התשובות לצד אדם קרוב יכולות לסייע. כך גורם אחר יכול לתת פרספקטיבה לגבי התשובות, להעצים, לנחם ולפייס, לעודד ולתת כיווני מחשבה, השראה ותובנות אחרות לגבי עצמך.

לפניך 8 שאלונים. השאלונים כוללים שמונה סוגים שיאפשרו לך לענות על שאלות מגוונות מסוגים שונים. השאלונים כוללים שאלות התעמקות עם עצמך או עם חברים. שאלוני חברות ייחודיים, שאלון אתגר טאג 100, שאלות לקהוט על עצמי, חידון, שאלוני אישיות המפרטים שאלות הקשורות להעדפות, תשוקות, מטרות ומאפיינים. כמו כן שאלונים על עצמי בסגנון בחן את עצמך ושאלות פתוחות.

 

1. שאלון על עצמי ב-100 שאלות בחן את עצמך

שאלון על עצמי ובו 100 שאלות להכיר טוב יותר את עצמי בסגנון בחן את עצמך או בחני את עצמך.

השאלון כולל שאלות כמו מה הייתי רוצה שיאמרו עליי לאחר מותי שהצלחתי לעשות  ?  מה הכי משמח אותי? מה פעילות הפנאי המועדפת עליי? אילו שלושה חפצים הייתי לוקח לבית הכלא איתי ? את מי הייתי לוקח איתי לאי בודד ?

להתחלת שאלון של 100 שאלות על עצמי.

 

2. שאלון על עצמי לקהוט

שאלות על עצמי שניתן להעלות לקהוט או להשיב עליהן לבד על עצמי, על מטרותיי, הרגלים, העדפות, זוגיות, תחביבים, חלומות, אמונות ועוד.

שאלות לדוגמה: מה הדבר הכי אמיץ שאי פעם עשיתי? מה החלום שלי? איזה הרגל מוזר יש לי ? מה הכי מכעיס אותי? ועוד.

להתחלת 50 שאלות על עצמי לקהוט או לחברם.

 

3. שאלות לעצמי על אושר – שאלון האושר

שאלוני אושר מציעים שאלות מכוונות על עצמי לגבי מה שעושה אותי מאושר או אומלל. שאלון אושר מיועד לספק שאלות לחשיבה על עצמי לגבי מה שמסב אושר, סיפוק, דימוי עצמי, בטחון עצמי, חיבור עצמי, מציאת העצמי וחוויות שמסבות נעימות או לנו.

20 שאלות על אושר בשאלון אושר שלפניך מאפשר לך לבחון את עצמך בהיבטים שונים של תפיסות, אמונות והתנהלות רגשית. לדוגמה שאלה באיזו מידה אתה או את מרגישים שאתם ממצים את היכולות שלכם? מה גורם לך להתעצבן, ואיך לשנות זאת, אילו תכונות מעכבות את ההתקדמות שלך? עד כמה אתה מודע לרגשותיך ועוד.

להתחלת 20 שאלות על עצמי בנושא אושר– שאלון האושר.

 

4. שאלות מעניינות לעצמי על החיים ותפיסתם

שאלונים על עצמך מספקים הזדמנות להכיר את מה שבליבך. שאלות עבור עצמנו להפקת תובנות משמעותיות על החיים שעשויות לסייע להעצמה, שיפור עצמי, והפקת תובנות.

להתחלת שאלון על תפיסות עצמיות על החיים- 48 שאלות מעניינות על החיים.

 

5. שאלוני חברות

שאלון היכרות בין חברות וחברים. שאלות היכרות לחיזוק החברות. 50 שאלות ליצירת שאלון חברות להידוק הקשר הבין אישי, שיפור החברות בין חברים או חברות.

השאלות כולל 50 שאלות היכרות כמו לדוגמה מה השיר שאתה הכי אוהב ? מה הסרט הכי טוב שראית אי פעם? האם שתית אלכוהול לבד בבית ? מה חשוב לך במיניות ובזוגיות?

להתחלת שאלון חברות הכולל 50 שאלות היכרות לחברות.

 

6. שאלונים לחברים

שאלונים לחברים לדעת עד כמה אתה מכיר טוב את החבר שלך, עד כמה אתה מכיר את החברים שלך. בשאלות לחברים תמצאו 40 שאלות מאתגרות, כיפיות ומהנות.

השאלות לחברים כוללות לדוגמה שאלה כמו מה הכי מושך בעיניך בבת זוג ? באיזו מדינה היית רוצה לטייל במיוחד ? מה הדבר שהיית משפר במראה שלך ? מה היית רוצה ללמוד באוניברסיטה ? מה היית לוקח איתך למאדים ועוד.

להתחלת מבדק בחן את עצמך ואת חברת ב-40 שאלות בשאלון לחברים.

 

7. שאלון זוגיות

שאלוני זוגיות משמשים לשיפור ההבנה, ההיכרות והחיבור הזוגי, היכרות של הפרטנר ותיאום ציפיות. בשאלון הזוגיות שלפניך משחק שאלות זוגיות הכולל 35 שאלות על עצמי ועל בן או בת הזוג שלי.

35 השאלות הזוגיות כוללות שאלות על עצמך ועל בת או בן הזוג. שאלות כמו מה הכי רומנטי בעיניך בזוגיות? מה הדבר המצער ביותר שארע בחייך? מה הדבר שמרגש אותך במיוחד כשעושים למענך בקשר זוגי ועוד.

להתחלת שאלון זוגיות של 35 שאלות על עצמך ועל בן או בת הזוג ביחסים זוגיים.

 

8. שאלות היכרות לילדים

שאלות היכרות לילדים מעניק לילדים הזדמנות להכיר את עצמם ואת הילדים סביבם באופן טוב יותר. 50 שאלות היכרות מציגות שאלות על עצמי כמו אילו יכולת לקבל כל כוח אפשרי, מה כוח על שהיית רוצה ? מה התכונה שלך שאתה הכי אוהב בעצמך ? ועוד.

להתחלת 50 שאלות היכרות לילדים.