טיפים להעלמת שקיות מתחת לעיניים

טיפים איך להעלים שקיות מתחת לעינים בדרכים טבעיות. שימוש בכפית להורדת עידולים שחורים מתחת לעיניים ושימוש בצמחים, ויטמינים וירקות לטיפול. צילום: Pixabay Monfocus
טיפים איך להעלים שקיות מתחת לעינים בדרכים טבעיות. שימוש בכפית להורדת עידולים שחורים מתחת לעיניים ושימוש בצמחים, ויטמינים וירקות לטיפול. צילום: Pixabay Monfocus

העלמת שקיות מתחת לעיניים היא אתגר שמעסיק רבים הסובלים מנפיחויות ועיגולים שחורים, שקעים או כהות מתחת לעיניים. לפניכם מספר טיפים מועילים איך להפחית, להוריד או להעלים לגמרי שקיות מתחת לעיניים. זאת באמצעות שיטות מניעתיות וכאלה הקשורות לטיפול בגורמי היסוד של שקיות שחורות ולא טיפול חיצוני.

ראשית, חשוב לזכור ששקיות שחורות מתחת לעיניים נגרמות ממגוון גורמים כמו מחלות כליה, בעיות בבלוטת התריס, מחסור במינרלים או ויטמינים ועוד. לכן לפני שעובדים לטיפים להעלמת שקיות שחורות מתחת לעיניים כדאי לדעת שחיוני לבצע בירור רפואי.

כלומר חשוב להיוועץ ברופא לפני שממהרים להפחית נפיחות מתחת לעיניים באמצעות מגוון של שיטות טבעיות, טריקים מהירים להורדת שקיות שחורות מתחת לעיניים או טכניקות אחרות כמו משחוה, קרם או תכשיר רפואי.

טיפים איך מטפלים בשקיות שחורות בעיניים

אם נועצנו בגורם רפואי והבעיה אינה נובעת מבעיה תפקודית כמו תת תפקוד של בלוטת התריס או בעיות בכליות, או מחסור ויטמינים או מינרלים, ניתן להשתמש בבטחה ובזהירות בפתרונות בטוחים אחרים לאחר בחינת התאמה להם עם גורם מומחה.

הטיפים שבחרנו איך להוריד עיגולים שחורים מתחת לעיניים מחולקים לשני חלקים. טיפים להעלמת שקיות שקשורות בטיפולים טבעיים מהירים או ממושכים. ולעומת זאת גם פירוט של טיפים איך לטפל בעיגולים כהים תחת העיניים באמצעות טיפול ומניעה של הגורם כמו למשל שמירה על שינה טובה, תזונה בריאה, הימנעות משתיית אלכוהול ועוד טיפים שנפרט.

  1. מסיכות פנים וקרמים. מומלץ להשתמש בחומרים טבעיים ולא מעובדים. כך נפוצים ברשת האינטרנט עיצות, טיפים והסברים לגבי שיטות טבעיות איך להעלים שקיות שחורות מתחת לעיניים. כך לדוגמה ניתן להשתמש במרקחה שמבוססת על מי מלפפונים, קישואים ותפוחי אדמה.
  2. הורדת נפיחות והעלמת שקיות מתחת לעיניים באמצעות תכשירים, משחות ומסכות המבוססות על ויטמינים ומינרלים כמו ויטמין K, ויטמין E ותוספות כמו ג’ל אלוורה, דבש או ליקוריץ.
  3. מסכות פנים לטיפול בשקיות ועיגולים שחורים למשל כאלה המבוססות על מיצים ונוזלי. למשל מיץ תפוחי אדמה, מיץ לימון, מי מלפפונים, שמן קוקוס או מי וורדים.

טיפים כיצד למנוע עיגולים כהים ונפיחות תחת לעין ואיך להעלים שקיות שחורות מתחת לעיניים

טיפים לטיפול בשקיות מתחת לעיניים הקשורים לגורמים של הבעיה ויכולת לטפל בה ולהמנע ממנה:

  1. הקפידו על מספר שעות שינה מספק מידי לילה. מחסור שעות שינה ובעיות שינה אחרות מגבירות את הסיכון לשקיות מתחת לעיניים, עיגולים כהים, נפיחות ועוד.
  2. הימנעו מעישון. עישון רב מגביר לעתים את הנפיחות מתחת לעיניים או את השקיות או העיגולים השחורים מתחת לעיניים.
  3. הרבו בשתיית מים. כשני ליטר מים ביום מועילים לבריאות ובפרט למראה עור הפנים.
  4. הימנעו מעודף שתייה של אלכוהול. אלכוהול מזיק לבריאות במינונים שאינם נמוכים ומגביר את הסיכוי לשקיות שחורות מתחת לעיניים.
  5. הימנעו מחשיפה ממושכת לשמש. חשיפה רבה לשמש מגבירה את הסיכוי לסרטן העור ולבעיות עור נוספות אך גם מעלה את הסבירות לייצור מוגבר של מלנין שמוביל לבעיות מעין אלה.
  6. הימנעו ממאמץ מוגבר של שרירי העיניים. למשל פעילות ממושכת מול מחשב.