3 תרופות סבתא לעיבוי השפתיים

עיבוי שפתיים נעשה בשיטות מגוונות. מלבד שיטות התערבויות קוסמטיות ופלסטיות, ישנן מספר שיטות טבעיות לעיבוי השפתיים שהן מעין עיצות עממיות או תרופות סבתא לעיבוי השפתיים. הללו כוללות תרופות סבתא כמו עיסוי, תחליבים, אימוני שפתיים, שימוש בשפתון מעבה, תיחום ועוד. רבים תרים אחר טיפים לעיבוי שפתיים, מידע, השוואות, חלופות ועוד.

3 תרופות סבתא לעיבוי השפתיים

1. תרופות סבתא לעיבוי השפתיים בדרכים יומיומיות של שמירה על בריאות והיגיינה, טיפוח השפתיים ופילינג. זאת באמצעות פילינג ייעודי לשפתיים, מריחת חומרים המעודדים התחדשות עור השפתים, שימוש בתכשירים, אימוני שפתיים בתנועה כמו נשיקה, מסיכות לעור השפתיים ותחליבים. עיסוי השפתיים באופן המוביל לאורך זמן במעין אימונים להרחבת האזור וכך הגדלת השפתיים לפי הרפואה העממית. מדובר באמונה רווחת של תרופת סבתא או פתרון טבעי לעיבוי השפתיים והגדלתם. עם זאת בניגוד לשימוש במזרקים למילוי השפתיים המכילים חומצה היאלרונית או שומן, התוצאות איטיות ופחות דרמטיות, אם בכלל.

2. שימוש בשפתון מעבה. ישנם בשוק שפתונים המובילים לעיבוי השפתיים. זאת באמצעות שימוש בחומרים הגורמים לזרימת דם מוגברת באזור השפתיים. וכתוצאה מכך אפקט עיבוי של השפתיים. מדובר בתרופת סבתא לעיבוי שפתיים אך ניתן להקפיד לרכוש שפתון כזה שלא כולל חומרים סינתטיים אלא חומרים טבעיים.

3 איפור תיחום שפתיים רחב יותר. מדובר בטכניקה עממית או תרופת סבתא להגדלה ויזואלית של תפיסת השפתיים באופן הגורם להן להראות גדולות יותר. זאת באמצעות תיום באמצעות עיפרון של השפתיים ומריחת שפתון מעבה.

שיטות טבעיות והזרקות למילוי השפתיים

עם זאת יש מי שלא מעוניינים בשיטת טבעיות ותרופות סבתא לעיבוי השפתיים ומילוין. לכן, השימוש עבור מי שלא מעוניינת בעיבוי באמצעות תרופות סבתא, ורוצה לקבל תוצאות דומיננטיות ומהירות, יכול להיות באמצעות הזרקת חומרים טבעיים.

קיימות מספר שיטות למילוי שפתיים. עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלרונית הפכה לפופולרית במיוחד. לצד זאת קיימות שיטות העושות שימוש בשומן הנלקח מהגוף של המטופל, הזרקת סיליקון טהור לשפתיים, קולגן וחומרים סינתטיים אחרים.

חשוב לזכור כי קיימים בשוק הישראלי ובחו"ל חומרים סינתטיים המשמשים לעיבוי שפתיים אך גורם לתופעות לוואי קשות ועלולות להוביל לנזקים. בנוסף, לעיתים ישנן אלרגיות וחוסר התאמה של אדם להליך הגדלת השפתיים. לכן יש לבצע הגדלת שפתיים רק לאחר ייעוץ רפואי ובטיפול גורם מקצועי מורשה בלבד.

דילוג לתוכן