האור הלבן

אודות "האור הלבן"

האור הלבן היא שיטה לפיתוח סמכות עצמית אצל כל אדם המעונין בריפוי רגשי- מנטאלי ופסיכוסמטי באמצעות למעלה מ50- טכניקות תודעה מובנות, קלות לישום ופורצות דרך. 
השיטה שפותחה על יד שי טובלי, מבוססת על העיקרון שעל מנת לפתור בעיה עלינו להגיע למרחב תודעה אחר וגבוה יותר מזה אשר נוצרה בו. על כן, דרך "תהליך ההרחבה" שהוא בבסיס ה"אור הלבן", מסוגל האדם להגיע למרחבי מודעות חדשים ומלאי אור. מתוכם ניתן להתיר דפוסים וטראומות, לבחור במהלכים יצירתיים וחדשניים בקשר לכל רובד בחיים, לקבל החלטות מתוך בהירות חדשה וליצור האצה במסע הרוחני. דרך תהליך מוקפד עם מנחה מוסמך לומד האדם לבוא במגע עם הפוטנציאל העמוק ביותר שלו וכך לרכוש את המפתח ליצירת שינוי משמעותי בחייו במו ידיו. הטכניקה מצעה תהליך תודעתי מעמיק עם מנחה מוסמך, כמו גם סדנאות מיוחדות להאצה וקפיצת דרך תודעתית ותרגול עצמי בעזרת מדריך האור הלבן ודיבקים למדיטציה ותרגול עצמי.

אודות שי טובלי

"אין תקווה מחוץ לאדם, ואנו הננו הנס אשר לו חיכינו. הפתרון לכל בעיותינו הוא בתוכנו: תוך-אנושי, תוך-פלנטרי, תוך-תודעתי. זה לגמרי טבעי לפחד להיות לבד ולעמוד על רגלינו בעצמנו, אך יחד עם זאת אנו מחויבים לעשות את הצעד הזה ולקחת אחריות מלאה על גורלנו".
[שי טובלי, מתוך 'האור הלבן: מדריך מעשי לאושר']

שי טובלי, מפתח שיטת האור הלבן, סופר, מורה רוחני והוגה דעות.
בעל עבר עשיר בכתיבת מאמרים, ומחברם של 14 ספרי עיון ופרוזה שיצאו לאור בהוצאות ידיעות אחרונות, כתר, הוצאת הקיבוץ המאוחד ואלאיה.
בשנה הקרובה עתידים ספרי עיון פרי עטו לראות אור בגרמניה וארצות הברית.
לאחר מסע רוחני מואץ שהביא אותו למצב של שחרור רוחני ולאחר שהנהיג קהילה רוחנית, בחר טובלי לזנוח לחלוטין את מערכת היחסים המסורתית של מורה- תלמיד ולשקוד על פיתוח שיטה שתאפשר לכל אדם כלים עוצמתיים להרחבת תודעתו במו ידיו. שיטת האור הלבן פותחה כדי לאפשר לנו לקחת את המושכות לידינו ולעצב באופן מודע ומובנה את תהליך התפתחותנו כאינדוידואלים אל עבר סמכות עצמית ושחרור רוחני.
אודות נגה סיני

נגה סיני

נגה סיני הינה סמנכ"ל האור הלבן, מנחה בכירה בשיטה ומארגנת פעילות האור הלבן בישראל.

דילוג לתוכן