10 סרטוני מוטיבציה מעוררי השראה

סרטוני מוטיבציה רבים נפוצים ברשת האינטרנט על מנת לעודד הנעה להצלחה ושינוי. חלקם עוסקים במוטיבציה פנימית או חיצונית. חלק מן הסרטונים מכילים משפטי מוטיבציה להצלחה. הסרטונים מציעים העצמה לשיפור עצמי, צמיחה, התמדה והתמודדות טובה יותר.

סרטוני מוטיבציה מעוררי השראה אלה להצלחה מבוססים לעיתים קרובות על סיפורי מוטיבציה של מצליחנים. סיפורים מעוררי מוטיבציה והשראה של הצלחה כנגד כל הסיכויים, התמדה עיקשת והגעה לתוצאות מאפיינים סרטוני מוטיבציה.

לצד זה, סרטונים למוטיבציה מעוררי השראה כוללים גם ניתוח של מהי מוטיבציה. לרבות העיסוק במושג מוטיבציה, מהות המוטיבציה, הנעה פנימית וחיצונית. חלק מהסרטונים הנפוצים מבוססים גם על הרצאות של אושיות מעוררות עניין בנושא מוטיבציה ללמידה, הנעה לפעולה, מוטיבציה לחיים וכיצד לעודד מוטיבציה.

לא כל סרטון מוטיבציה להצלחה כולל את המסרים המתאימים לפרט להעצמה אישית. זאת כיוון שרכיבי ההנעה משתנים מאדם לאדם. מוטיבציה היא מונח פסיכולוגי מורכב. ההיבטים שלו שונים. כל אדם מקבל מוטיבציה באופנים שונים.

לכן סרטי מוטיבציה להצלחה בעלי גוון שונה נותנים מענה שונה, קולע יותר או פחות להעצמה והצלחה לאנשים שונים. לכן, איגדנו בפניכם 10 סרטונים בעלי גוון שונה להעצמה, השראה ומוטיבציה להשגת יעדים, מטרות והצלחה.

 

10 סרטי מוטיבציה להצלחה

לפניכם סרטוני מוטיבציה מעניינים המעודד להצלחה, שיפור אישי, העצמה והובלה מסוגים שונים. כל אחד יוכל להתחבר לסרטונים אלה להחדרת מוטיבציה לפי העדפתו. לצד זה ניתן להעזר גם במשפטי מוטיבציה להצלחה. ציטוטי מוטיבציה להצלחה והנעה פנימית איך לעודד מוטיבציה לחיים, עשויים לסייע גם הם. זאת לצד שימוש בסרטונים, סדנאות מוטיבציה, פעילויות העצמה חברתיות, קורסים, הרצאות, למידה און ליין וצפייה בהרצאות באינטרנט וסרטים.

 

1. איך להגשים את החלומות שלנו – סרטון מוטיבציה מעורר השראה

2. למה אנחנו נופלים ואיך להשיג חלומות?

 

 

3. סרטון מוטיבציה להצלחה

 

 

4. סרטון איך לעודד מוטיבציה בתוכנו, להצית מוטיבציה ללמידה, להצלחה ולשינוי

 

 

5. הנאום של דנזל וושינגטון – נאום מוטיבציה מעורר השראה

6. נאום מוטיבציה של אדמירל מקרייבן איך לשנות את העולם שלך

 

7. סיפורי מוטיבציה על בסיס דוגמאות מאנשים מצליחנים

 

 

 

8. מוטיבציה חיצונית ופנימית , סרטון מוטיבציה מעניין

 

 

9 סיפורי מוטיבציה של שינוי באמצעות אסטרטגיות להצלחה – טוני רובינס

 

 

 

10. סרטון מוטיבציה ללמידה ושינוי

 

כתבות באותו עניין

דילוג לתוכן