6 סרטוני הדרכה הנקה נכונה

להנקה נכונה לאחר הריון יש חשיבות לרווחת האם והתינוק, אך עם זאת אימהות טריות לעיתים לא חשות שיש להן די בטחון בהדרכות ההנקה שעברו ולכן מחפשות הדרכות בסרטונים של הנקה נכונה והכנה להנקה, טיפים והכוונה. זאת על מנת ללמוד איך להניק בצורה טובה ולהימנע מחוסר נוחות לתינוק ולאם. אז בשלב ראשון מומלץ לקבל הדרכה מהגורמים הרפואיים המלווים בבית החולים כמובן. אם לאחר מכן את חשה לפניכם 6 סרטוני הדרכה הנקה נכונה. בסרטי הווידאו מפורטות תנוחות הנקה מוצלחות, הדרכות להנקה אחרי ניתוח קיסרי והנקה אינסטינקטיבית והנקה עם חלוק או שכמיית הנקה.

הדרכת הנקה נכונה

אימהות טריות חוששות לגבי טיב ההנקה הנכונה. שאלות תדירות נוגעות לסוגיות כמו מה הופך הנקה למוצלחת, באיזו תנוחה להשכיב את התינוק, כיצד לחבר את התינוק לשד באופן טבעי ביותר, מהי התנוחה הטובה ביותר להתמיד את התינוק לינוק חלב בצורה נכונה. לפניכן סרטוני הדרכה להנקה נכונה ומוצלחת.

1. הסבר לגבי הנקה נכונה ותנוחות הנקה שונות

הסבר כיצד להניח את התינוק, איך להשען בצורה נוחה, מה הן תנוחות הנקה הטובות ומהם הטיפים להנקה נכונה.

 

2. סרטון הדרכה לגבי אופן הנקה אינסטינקטיבית

כיצד לסייע לתינוק להתחבר לשד באופן רפלקסיבי. סרטון חיבור לשד בהנקה אופטימלית. איך להניק בהנקה אינסטינקטיבית ולסייע לחיבור התינוק לשד תוך שימוש ברפלקסים שלו

 

 

3. תנוחות הנקה מועילות- סרטוני הדרכה

ההיריון מהווה אירוע קשה ולעתים טראומטי לאם. לאחריו היא נדרשת מהר מאוד ללמוד איך להניק נכון. הצפייה שלה מעצמה היא למצוא בהקדם תנוחות הנקה, טכניקות הנקה ושיטות מועילות להניק את התינוק.

תנוחת הנקה היא בעלת חשיבות לנוחות האם ורווחתה. סרטוני הנקה נכונה מנסים להסביר לאם שזה עתה ילדה או כהכנה לפני הלידה איך להניק בצורה נכונה. בין אם מדובר בשימוש של האם בכרית הנקה, חלוק או סינר, אימהות רבות מבקשות לדעת מה הן תנוחות ההנקה הכי טובות. חשוב לציין כי ישנן מספר טכניקות הנקה וכל אם מוצאת עם הרך הנולד את השיטה המתאימה לו ביותר כדי להניקו באופן המיטבי עבורה.

 

 

4. הדרכת הנקה עם חלוק, סינר הנקה או שכמיית הנקה

אימהות חדשות תוהות איך להניק נכון עם שכמיית הנקה, כיצד לבצע את ההנקה של הרך הנולד לאחר הלידה כאשר יש להן חלוק הנקה, סינר הנקה לסוגיו או שכמיית הנקה שלכאורה מגבילה את התנועה ומצריכה התנהלות שונה. להלן הדרכת הנקה אחרי לידה לשימוש בסינר הנקה או חלוק הנקה (שכמיית הנקה).

 

5. הנקה אחרי קיסרי

נשים רבות תוהות איך להניק לאחר הניתוח הקיסרי. לפניכן סרטון הדרכה מה מאפיין הנקה אחרי ניתוח קיסרי, איך להניק לאחר ניתוח קיסרי והדגמה וטיפים לגבי הנקה אחרי קיסרי. (אנגלית)

 

 

6. הנקה ללא כאבים: איך להימנע מכאבי בפטמות עקב הנקה

סרטון הדרכה להנקה נכונה איך למנוע כאבים בפטמות בעקבות הנקה.