3 הדרכות טיפים לטיפוח ויופי

3 הדרכות טיפוח ויופי של סרטונים המסבירים איך לשפר את המראה, איך להעצים יופי, איך לטפח את הפנים באופן פשוט, טיפים למראה מושלם והדרכות אסתטיקה

שי לביא

עודכן בתאריך

בריאות ויופיקוסמטיקה
הדרכה וטיפים לטיפוח, אסתטיקה ויופי. צילום: Adina Voicu Pixabay

רבים מחפשים מנה לשיפור האסתטיקה והשגת מראה פנים זוהר, יפה, מטופח ואסתטי יותר. לפניכם ולפניכן 3 הדרכות טיפוח ויופי של סרטונים המסבירים איך לשפר את המראה, לעשות גלואו אפ איכותי, להעצים יופי, איך לטפח את הפנים באופן פשוט. מדובר בטיפים למראה איכותי, מייקאובר, גלואו אפ והדרכות אסתטיקה. ההדרכות כוללות טיפים של טיפוח ויופי המסבירים כיצד לנהוג כדי לשפר את המראה. זאת באמצעות הדרכות של סרטונים קצרים ומעשיים. בסרטונים אלו תמצאו עיצות מעשיות על טיפוח המראה, שיפור הטכניקות לשים מסקרה, לשים פריימר, איך להשתמש באייליינר, כיצד לייבש את השיער במהירות כשאין זמן, כיצד לנקות מכשיר ליישור שיער ועוד.

ההדרכות המתוארות הן סרטונים ויראלים של אנשים ללא הכשרות מקצועיות הממליצים איך להראות יפה יותר, מושכת, מטופחת, איך לטפח את הפנים, לשפר את המראה, להגביר את הטיפוח העצמי לטפח את עור הפנים למראה טוב יותר ועוד. זאת ללא הנחיות המבוססות על מחקרים קליניים, ללא סייגים וללא הוראות בטיחות. מדובר בסרטוני הדרכה של אסתטיקה, להשגת מראה מטופל במהירות. סרטונים אלה מוצעים ברחבי הרשת על ידי גורמים שאינם מקצועיים. אלה הם סרטי הדרכה שאינם של מומחי טיפוח או מקצועני אסתטיקה. הללו לא מבוססים על מחקרים מדעיים. הם אינם מתבססים על ניסוים אמפיריים או מידע מוכח. לכן יש לקחת אותם בערבון מוגבר, במידת הזהירות המתאימה וליישם טיפים באופן שלא יפגע בבריאותכם. זאת לאחר ייעוץ בגורם מקצועי.

3 הדרכות טיפים לטיפוח ויופי

לפניכם שלוש סרטונים ויראליים שזכו לצפיות רבות. הללו כוללים הדרכות מגוונות לגבי טיפוח, אסתטיקה, יופי, שימוש בחומרים לשיפור המראה, טריקים לגלואו אפ GLOW-UP, טיפול באביזרי טיפוח והדרכות כיצד לעשות באופן ביתי פעולות פשוטות כמו מריחת לק ג'ל מבלי לצאת מהקווים, טיפוח העור, מריחת מסקרה על הריסים, איך לשים אייליינר ועוד טריקים הנוגעים לאיפור, טיפוח ויופי. כאמור, יש ליישם את העצות רק לאחר בדיקה שעיצות אלה מתאימות לעור, לתנאים ולאור הוועצות בגורם מומחה בתחום.

1. עיצות איך להראות מצוין על מנת לשפר את הסטייל ב-26 טיפים קלים

 

 

2. הדרכה של 29 דרכים לנשים להראות מושכות יותר

 

 

3. טריקים לטיפוח נשי כיצד להראות מושכת יותר

דילוג לתוכן