שיעורי פילאטיס בזום, סרטונים ותרגילים

לתרגל פילאטיס עכשיו: קישורים לפילאטיס בזום ולסרטוני הדרכה ותרגול חינם. אינדקס שיעורי פילאטיס אונליין בזום לתרגול בארץ. ריכוז סרטוני וידאו, הדרכות, תרגולים לשיעורים ללא תשלום.

שי לביא

עודכן בתאריך

רפואה משלימהכושר וספורט
שיעורי פילאטיס בזום או בסרטוני הדרכה של תרגילים. צילום: Angelica Barbieri Pixabay

לפניכם רשימת סרטונים לתרגול פילאטיס וקישורים לתרגול פילאטיס און ליין בזום. אינדקס הקישורים השימושיים מציע הדרכות של שיעורי פילאטיס המועברים באפליקציית זום. שיעורי פילאטיס מועברים ברחבי הארץ על ידי גורמים שונים. לפני כל פעילות פילאטיס, יוגה או פעילות אחרת יש לבדוק את התאמתכם הרפואית לכך. דהיינו יש לבדוק עם גורם רפואי מתאים את התאמת המצב הרפואי שלכם והמגבלות לתרגול שיעורי פילאטיס. זאת על מנת להמנע מנזק. פילאטיס הינה פעילות גופנית מאמצת ולכן יש לנהוג במשנה זהירות. תרגול שיעורי פילאטיס הפכה נפוצה במיוחד. תרגילי פילאטיס הם הפעילות גופנית שכיחה.

עקב כך, במיוחד בימי הסגר, המגפה הכופה הסתגרות ופעילות גופנית בצוותא, רבים מחפשים אחר שיעורי פילאטיס בזום. תרגול פילאטיס אונליין בזום מועברים על ידי גורמים שונים. חלקם מועברים בתשלום וחלקם בחינם. למי שאינו מעוניין להמתין לשיעור הקרוב של תרגולי הפילאטיס ריכזנו גם רשימת שיעורי מוקלטים.

5 קישורים לשיעורי פילאטיס בזום

בשיעורים תמצאו הדרכות והסברים מקיפים איך לבצע נכון תרגילי פילאטיס. זאת מלבד הקישורים לשיעורי זום של פילאטיס וקבוצות של אימון פילאטיס בזום און ליין. Pilates on zoom. מתוך הקישורים שריכזנו, חלקם מתמקדים בהדרכות, תרגול ושיעורי פילאטיס בזום המוצעים באפליקצית זום. חלק נוסף המוצע, כאמור הוא של שיעורי פילאטיס שכבר הוקלטו בזום או הוקלטו לפלטפורמות כמו יוטיוב לצורך הדרכה. אתם מוזמנים להשתמש בתרגולים ולהשתתף בשיעורי הפילאטיס בזהירות ובהנאה.

פילאטיס Pilates היא שיטה שהומצאה על ידי יוזף פילאטיס כפתרון לבעיות העדר איזון שרירי, שיפור היציבה, הקואורדינציה, הכוח, גמישות ושיווי המשקל. זאת פרט למטרת הפילאטיס לשיפור תפקוד הגוף, הנשימה והאיברים הפנימיים. לפניכם קישורים לקבוצות שיעורי פילאטיס בזום בתשלום או בחינם. לאחריהם מופיעות הדרכות לתרגולים, שיעורים ותרגילי פילאטיס ללא תשלום:

1.שיעורי פילאטיס בזום מאת היל"ה של החברה למתנסים

2. אימוני כושר ופילאטיס בזום בחינם לתושבי תל אביב.

3. שיעור פילאטיס חינם באנגלית של סטודיו פילאטיס ויוגה

4. שיעורי תרגול פילאטיס בזום של יעל ישראל בתרגילי אונליין

5. שיעורים און ליין של פילאטיס בסטודיו לפילאטיס ותנועה

6 סרטוני תרגילי פילאטיס

קיבצנו לפניכם קישורים לפילאטיס בזום ולסרטוני הדרכה ותרגול חינם. האינדקס מציע קישורים לשיעורי פילאטיס אונליין בזום לתרגול בארץ. כמו כן מוצע ריכוז סרטוני וידאו, הדרכות, תרגולים לשיעורי פילאטיס ועוד. להלן סרטוני תרגול פילאטיס אונליין שצולמו בזום או בפלטפורמות אחרות. השיעורים מוצעים ללא תשלום. ההנחיות לביצוע פעילות פילאטיס כאמור הן באחריות הגורמים המקצועיים המציעים את ההדרכה. ואולם טרם נפתח בפעילות גופנית, כולל פילאטיס, יש לוודא  עם גורם רפואי מקצועי את שפעילות זו לא מסכנת אתכם, לא תזיק ומתאימה למצב הרפואי הנוכחי שלך. נוסף על כך יש לוודא כי לפני פעילות גופנית, יוגה, תרגילי גמישות וגם מתיחות ופעילות שונה, כולל פילאטיס כדאי לעשות חימום והכנה לפעילות. לפניכם תרגילי הפילאטיס בסרטונים מגוונים:

לפני שמתחילים נציע להנות ולהתאמן עם מגוון שיעורי פילאטיס מצולמים ותרגולים ביוטיוב. לחלופין אפשר להעזר כהעשרה בתרגילי פילאטיס מוקלטים בסרטוני VIMEO עם מדריכים ללא תשלום :

א. תרגילי פילאטיס עם דליה מנטבר.

שיעור ראשון על עקרונות הפילאטיס, מהו פילאטיס ואיך לתרגל נכון בדרכה מצולמת.

ב. המדריכה ורה מVilates בשיעור פילאטיס לרמה של בינוניים

 

ג. קייסי בשיעור פילאטיס מוקלט למתחילים (אנגלית)

ד. אימון פילאטיס מחטב עם המדריכה מיכל אזצ'י.

ה. שיעור פילאטיס קצר בתרגול אפקטיבי למתחילים על ידי המאמנת ליה.

ו. פילאטיס מזרן – שיעור פילאטיס מלא המועבר על ידי ענבל InbalTPilates

 

כתבות באותו עניין
דילוג לתוכן