4 ברכות לפסח

4 ברכות לפסח : נוסחים שונים של ברכה לפסח למשפחה, חברים, לקוחות, למורה, לווטסאפ או SMS לברך באיחולים שונים מרגשים או מיוחדים לפסח שמח באופן מעורר השראה ויפה

שי לביא

עודכן בתאריך

חינוך, חברה, משפטהורים ומשפחה
חג המצות: מתי חל את חג הפסח השנה ? צילום: pexels-cottonbro

ברכות לחג לחג הפסח מהווה מנהג שכיח לאיחולי חג. לפניכם מפורטות 4 ברכות לפסח – מרגשות, קצרות, ארוכות וייחודיות. ברכה לפסח מהווה עבורנו הזדמנות לאחל לסובבים אותנו חג פסח שמח ולהוסיף ברכות ייחודיות לחג. לקראת החג נוכל להשתמש בברכות ונאחל יציאה מעבדות לחירות, סיפוק, הגשמה עצמית, הצלחה ובריאות.

ברכה לפסח מהווה עבורנו הזדמנות חגיגת לאחל למי שקרוב אלינו שגשוג, לבלוב, פריחה, רפואה שלמה ובריאות טובה ושחרור ממגבלות וקשיים. להלן מפורטות ארבע ברכות לפסח לאחל למי שרוצים. אפשר להעזר בברכות אלה לחג הפסח לברך את בני המשפחה והחברים. נוכל להעזר בברכות אלה לאחל פסח שמח למי שנמנה על מעגל מכרים רחוק. או נוכל להשתמש בברכות אלה גם כדי לברך לפסח את החברים מהעבודה, עמיתים, קולגות, תלמידים ואחרים. או כברכה לפסח ללקוחות, לעובדים או למורה.
כאשר כותבים ברכה לפסח להורים, לאבא, לאמא או ברכה לפסח לאח או לאחרות או למישהו קרוב, כדאי לבצע בברכות התאמה. כלומר נוכל להשתמש בברכות אלה אך כדאי להתאים אותן למקבל. נוכל למשל להוסיף לברכות הללו מילים משלנו. ונוכל גם לסגנן את הברכות לחג הפסח מחדש לפי דגשים וייחודיות הנוגעת למי שמברכים אותו. למשל נוכל לברך אדם קרוב לחג פסח שמח בברכה לבבית ומרגשת לפסח הכוללת התייחסות לבעיה שממנה הוא או היא סובלים. ולאחל הבראה, פתרון של בעיה כזו או אחרת, העצמה והצלחה.

4 ברכות לחג פסח

לפניכם ארבעה נוסחים של ברכות לפסח – ברכה קצרה או ארוכה, מרגשת או עניינית ויפה. נוכל להשתמש בברכה לפסח להורים, אחרים, חברים או בעבודה.בין אם נשתמש בטקסט זה או אחר כברכה לפסח בSMS או בכרטיס ברכה. בין אם נשתמש בברכה לפסח לווטסאפ או למשלוח בפייסבוק. הברכות מנוסחות לפעמים בלשון זכר לצורך נוחות הכתיבה אך מיועדות לנשים וגברים כאחד.

1. ברכה לפסח קצרה

חג פסח שמח ומהנה! מי יתן וחג הפסח יביא לך ולבני המשפחה שמחה וחירות, התחדשות וניקוי מכל המכאובים, הקשיים, המגבלות.

לחג הפסח נאחל שביתך יתמלא בבריאות ואהבה, פריחה, לבלוב, שחרור והתגשמות של כל אשר פיללת.

שהסתיו המאפיר יפנה את מקומות לאביב של פריחה ויצירה, גדילה וחיוניות.

שיהיה חג פסח שמח ומהנה !

עוד בנושא פסח וברכות לחג שמח

2. ברכות לפסח – נוסח מרגש ויפה לברכה ייחודית לחג

כשהטבע לובש בגדי חג צבעוניים, הבית מתהדר בנקיון וסדר ומוכן לחג, אאחל לך ולבני המשפחה מעומק הלב שחייך יהיו תמיד מעוטרים בבגדי חג צבעוניים. שהבריאות וההצלחה, השפע והשגשוג תמיד יהיו קישוטי החגיגה של החיים שלך.

שהשמחה והסיפוק, ההנאה והשלווה ימלאו את ימיך. שחג החירות יפתח עבורך צוהר נקי ומשוחרר לשינוי מעצים לטובה, לשמחה, לברכה בכל שליבך מבקש.

שתחווה את החיים כאביב של פריחה.

שתזכה לחיים מלאים ומשמחים ותתחדש בשלווה ועשייה, ניקוי דפוסים מכבידים וטיהור קשיים ויצירה של מציאות מעצימה, הצלחה ולבלוב.

חג אביב שמח!

3. ברכות לפסח SMS ווטסאפ

לחג החירות אאחל לך ולבני המשפחה שמחה, הצלחה ובריאות.

בחג החירות הזה אאחל לכם שתצליחו לנקות את הבית והלב מכל מה שמיותר, מכביד, מקשה ומעכב.

שתהנו מרוגע ושלווה, ניקוי וריפוי, שגשוג והצלחה, שפע וצמיחה.

מי יתן שחג החירות יביא לכם פריחה צבעונית, ריחות אביב מתוקים ונגינת שמחה ושלווה.

חג שמח והרבה אהבה וברכות לחג הפסח ובכלל!

4. איחולים וברכות לפסח ללקוחות, עובדים, למורה

חג שמח ופסח מהנה ומלא שמחה.

לחג החירות אאחל לך ולבני המשפחה שתזכו למועדים לשמחה, שלווה, ובריאות.

שההצלחה, ההתפתחות, הסיפוק והיצירה תמיד יעטרו את חייכם.

חג חירות שמח, התחדשות והרבה שגשוג ואהבה, משפחתיות והנאה.

חג פסח שמח!

כתבות באותו עניין
דילוג לתוכן