3 טריקים מהירים להעלמת שקיות מתחת לעיניים

3 טריקים מהירים איך להעלים שקיות שחורות מתחת לעיניים, נפיחויות ועיגולים שחורים, כולל מסכת פנים ייחודית וטריק הפופולרי לשימוש בכפית קרה

שי לביא

עודכן בתאריך

בריאות ויופירפואת מומחים
טיפול יעיל בשקיות שחורות מתחת לעיניים. 3 טריקים מהירים. צילום: Pixabay Sofie Zbořilová -2537510_1280

שימוש בטריקים מהירים להעלמת שקיות מתחת לעיניים הוא נפוץ למי שסובל מבעיה של עיגולים שחורים או שקיות נפוחות מתחת לעיניים. כך נפוץ לאחרונה טריק להורדת נפיחות בעיניים באמצעות כפית קרה. טיפולים, טריקים ושיטות טבעיות ומהירות להורדת העיגולים תחת העיניים הינם נפוצים במיוחד.

שקיות שחורות מתחת לעיניים, עיגולים שחורים של נפיחויות בפנים נפוצים במיוחד כיום. זאת מאחר ובעידן המודרני רבים מאיתנו סובלים מחוסר שינה, תשישות, סטרס, תזונה לקויה, חשיפה לשמש, מאמץ עיניים, עישון, אלכוהול, קפה ואלרגיות.

שקיות שחורות מתחת לעיניים, נפיחות ועיגולים הן עניין אסתטי שמפריע לרבים. עם זאת שימוש בטריקים מהירים כדי להוריד שקיות מתחת לעיניים עשויים להיות בלתי מועילים אם הבעיה שיוצרת אותם לא זוכה לבירור ומענה יסודי. לכן, לפני שמנסים ליישם שיטות להורדת נפיחות, להעלמת עיגולים שחורים או העלמת שקיות מתחת לעיניים הקפידו על בדיקת הגורם לכך בבירור רפואי.

חשוב לזכור כי בבואנו ליישם טיפולים טבעיים לשקיות שחורות מתחת לעיניים או טריקים ברשת להעלמת שקיות מתחת לעיניים יש להקדים ולבדוק את הנושא. טריקים טבעיים להורדת שקיות שחורות מתחת לעיניים יכולים להיות כלי עזר לאחר ייעוץ רפואי ולא להחליף אותו.

לברר למה יש שקיות מתחת לעיניים

חשוב לזכור טריקים מהירים להעלמת שקיות מתחת לעיניים או הדרכות וטיפים להעלמת שקיות מתחת לעיניים או להורדת נפיחות יכולים לסייע אך כדאי להעזר בהם רק בכפוף ייעוץ רפואי. בנוסף, כדאי לבדוק את הטיפולים המוצעים על חלק קטן בעור לפני כן כדי לראות שהטיפול להעלמת השקיות לא מזיק לעור, גורר אלרגיה או גרד, אדמומיות או נזק.

כך, לפני שממהרים ליישם טיפים להורדת נפיחות מתחת לעיניים בטכניקות הפחתת עיגולים ושקיות בעיניים, כדאי לגשת לרופא ולבחון האם אנו סובלים מחוסרים בגוף כמו למשל חוסר בברזל. חוסר ברזל עלול לגרום לשקיות שחורות בעיניים ולתופעות נוספות. רצוי לבדוק באמצעות גורם מקצועי כמו רופא המשפחה בבדיקות הדם גם את מצב הברזל בגוף. זאת בהתאמה להופעת השקיות השחורות.

בנוסף, כדאי להעזר בייעוץ רפואי מקיף גם כדי לבחון גורמי סיכון אחרים לנפיחויות ועיגולים שחורים תחת העיניים. כך לדוגמה ייתכן שהללו נגרמים כתוצאה מבעיות תפקוד של הכליות. ישנן סיבות רפואיות אחרות לשקיות שחורות כמו למשל תת תפקוד של בלוטת התריס. לכן בירור רפואי הוא מומלץ טרם השימוש באי אלו טריקים להעלמת עיגולים מתחת לעיניים והדרכות בנושא.

 

3 טריקים מהירים להעלים שקיות שחורות, נפיחויות ועיגולים שחורים תחת העיניים

ייעוץ רפואי מתאים יכול להצביע על אחת מן הסיבות לנפיחויות ושקיות מתחת לעיניים ולסייע במענה מקיף להן. וודאו כי תיישמו את הטיפול רק אחרי ייעוץ רפואי, ולאחר שפתרונות שהוצעו על ידי הרופא מיושמים, ואין מניעה ליישם טיפול מסוים מבין שיטות הפחתת הנפיחות והעיגולים שמצאתם והרופא אישר כמתאים למצברכם, או מבין  3 טריקים מהירים להעלמת שקיות מתחת לעיניים שלפניכם.

ולפני שתמהרו ליישם פתרונות רפואיים או טבעיים זכרו כי שקיות שחורות, נפיחות בעיניים, עיניים נפוחים, עיגולים כהים, או עפעפיים נפוחות וטרוטות הן הרבה פעמים קשורים לאורח חיים. לכן לפני הכל, שימרו על תזונה מאוזנת ובריאה באבות מזון, ויטמינים ומינרלים. כמו כן הרבו בשתייה של מים. בנוסף, שמרו על תפריט מזין, הימנעו מעישון, עוד, אלכוהול וקפה. עודף קפה ואלכוהול גורם בין היתר לשקיות מתחת לעיניים. עישון קשור גם הוא לעיגולים כהים תחת לעיניים. זיכרו, גם שמירה על תפריט היא חשובה, גם שמירה על הימנעות מחומרים ועישון מועילה וגם הימנעות מחשיפה לשמש המובילה לייצור מלנין יכולים לגרום או להחריף את התופעה. זאת מלבד גורמים שונים כמו גנטיקה, אלרגיות, בעיות רפואיות כמו תת תפקוד בלוטת התריס כאמור ועוד.

ישנן שיטות טבעיות להעלים שקיות מתחת לעיניים. עם זאת לא כדאי להחפש לטיפולים מעין אלה. לעיתים קרובות טיפול בשינוי אורח החיים יסייע להפחתת שקיות כהות תחת לעיניים. כך בדוגמה הטובה ביותר שמירה על שינה רצופה, נטולת הפרעות תסייע לטיפול בשקיות שחורות. חוסר שינה, בעיות במהלך השינה והעדר שינה מספקת תורמת לשקיות כהות מתחת לעינים ולנפיחות ולכן ייתכן שפשוט חסרה לכם שינה.

אם לאור כל זה ולאחר ייעוץ רפואי, בדיקה ויישום שינוים אלה בחרתם בהדרכה איך להפחית נפיחות מתחת לעיניים אז תוכלו להעזר באחד משלושת הטריקים המהירים הללו להעלים עיגולים שחורים מתחת לעיניים:

 

טריק ראשון : איך להעלים נפיחות ועיגולים שחורים תחת העיניים בעזרת כפית קרה

מבין השיטות הפשוטות איך להוריד שקיות שחורות מתחת לעיניים, נפתח בטריק להורדת שקיות מתחת לעיניים שהוא הפשוט והנפוץ במיוחד.

שימוש בכפית קרה או כפית רגילה להעלים שקיות שחורות מתחת לעיניים הפך לנפוץ במיוחד. טריקים מהירים להעלמת שקיות כוללים לרוב מיצוי, מרחה, משחה , קרם או מסכת פנים. מהירה ככל שתהיה, שיטת השימוש בכפית להוריד שקיות מתחת לעיניים קלה ליישום, מהירה ופשוטה יותר. בשיטה זו שמים את הכפיות במקפיא למהלך הלילה ובבוקר שמים את הכפית הקרה של שקיות העיניים. כמו ביתר הטריקים, כדאי להתמיד עם יישום הטריק לפחות שלושה שבועיים מידי יום כדי לראות תוצאות הנמשכות לזמן ארוך יותר.

טריק שני להעלמת שקיות מתחת לעיניים: מסיכת כורכום מלפפון ולימון

הטריק הראשון מבין השיטות להסרת עיגולים שחורים מתחת לעיניים הוא שימוש במסיכת פנים מתרופות סבתא של רפואה טבעית. מסיכת פנים זו יכול לכלול רבע מלפפון קר גרוס, חצי כפית כורכום ומיץ לימון סחוט ידנית משליש לימון מעורבבים יחד. לאחר ההכנה יש להכניס למקרר ל5-8 דקות ולמרות את המסכה על השקיות השחורות למשך עשר דקות בשכיבה.

טריק שלישי להוריד נפיחות ועיגולים שחורים: עלי נענע קצוצים במי וורדים

טריק נוסף לטיפול בשקיות תחת העיניים הוא שימוש במרקחה על העיניים הכוללת עלי נענע ומי וורדים. במרקחה זו המהווה אחד מהטריקים המהירים איך להעלים שקיות מתחת לעיניים נשתמש בעשרה עלי נענ קצוצים או מרוסקים דק דק. את עלי הנענע נוסיף למי ורדים (לא ממותקים) שהכנתם. את המרקחה הכניסו למקרר למשל עשר דקות ולאחר מכן מרחו את המרקחה מתחת לעיניים והשארו בשכיבה למשך 15 דקות.

 

דילוג לתוכן